????????????????????????????????????????????

 

Yepyeni cihazlar çıkıyor. Neredeyse hergün yeni bir özellik, yeni bir telefon, farklı bir model… Kiminin görünümü, kiminin çektiği fotonun görüntüsü, bazısının üstün özellikleri ya da işlemci hızı v.s. her an bir yenilikle karşı karşıyayız. Yeni telefon modelleri için yeni telefon aksesuarlarını, kişiye özel telefon kılıfları nı ise ilk önce sanakapakolsun.com satışa sunuyor.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için kişiye özel şeffaf telefon kılıflarının ardından, Samsung Galaxy A7, HTC Desire 210, HTC Desire 516, HTC Desire 610, Huawei Mate 7, Lenovo Vibe X2, Lenovo Vibe Z2 Pro, Lenovo S850 ve Discovery Air olmak üzere 9 farklı telefon modeli için kişiye özel kapakları sanakapakolsun.com satışa sunmaya başladı bile.

Sanakapakolsun.com sitesinde yer alan kendi telefon kapağını tasarla bölümünde, kullanıcılar kendileri için kişiye özel telefon kapakları tasarlayabiliyorlar. Tasarım modülünde kullanıcılar; telefon kapaklarının üzerine diledikleri resimleri ekleyebiliyor, istedikleri yazıyı yazabiliyor ya da diledikleri şekli kullanabiliyorlar. Sipariş tamamlandığında mümkün olan en hızlı şekilde hazırlanarak, çoğu zaman aynı gün kargoya veriliyor. Türkiye’nin her yerine MNG kargo ile gönderilen ürünler, pek çok yere 1 gün içinde ulaşıyor. Yani siparişi verdikten 1 gün sonra pek çok kullanıcı ürününü teslim alıyor. Ürünler stoktan hemen teslim anlayışıyla sanakapakolsun.com bünyesinde hazırlanıyor. Kullanıcıların tasarımları, telefon kapaklarının üzerine UV Digital baskı ile bu alanda kullanılan en profesyonel baskı makinasıyla basılıyor. Baskılar güneşten solmuyor, su ve su bazlı sıvılardan etkilenmiyor.

Yeni eklenen kişiye özel telefon kılıfları ile birlikte; Samsung Galaxy A7 kişiye özel telefon kılıfı, HTC Desire 210 kişiye özel telefon kılıfı, HTC Desire 516 kişiye özel telefon kılıfı, HTC Desire 610 kişiye özel telefon kılıfı, Huawei Mate 7 kişiye özel telefon kılıfı, Lenovo Vibe X2 kişiye özel telefon kılıfı, Lenovo Vibe Z2 Pro kişiye özel telefon kılıfı, Lenovo S850 kişiye özel telefon kılıfı ve Discovery Air kişiye özel telefon kılıfı sahibi olabilmek te artık mümkün olacak.

Anahtar kelimeler: telefon kılıfı, telefon kılıfları, kişiye özel telefon kılıfı, kendi telefon kılıfını tasarla

 

adminHaberlerYeni Ürünlerdiscovery air kişiye özel kapaklar,discovery air kişiye özel kılıf,discovery air kılıfı,htc desire 610 kişiye özel kılıf,htc desire 610 kılıfı,lenovo telefonlar için kişiye özel kapaklar,lenovo vibe x2 kişiye özel kapak,lenovo vibe z2 pro kişiye özel kapak
  Yepyeni cihazlar çıkıyor. Neredeyse hergün yeni bir özellik, yeni bir telefon, farklı bir model... Kiminin görünümü, kiminin çektiği fotonun görüntüsü, bazısının üstün özellikleri ya da işlemci hızı v.s. her an bir yenilikle karşı karşıyayız. Yeni telefon modelleri için yeni telefon aksesuarlarını, kişiye özel telefon kılıfları nı ise ilk önce...