manşet-400-x-400

 

Bir yılı daha geride bırakırken yepyeni bir yıla başlıyoruz. Hoşgeldin 2015 derken sevdikleriniz için özel bir hediye arayaşınız devam ediyorsa sizin için güzel bir alternatif sunmak isteriz. Anlamlı, kullanışlı, kalıcı ve kişiye özel bir hediye. Sevdiğiniz insanın severek kullanabileceği ve sürekli yanında taşıyabileceği bu hediye, kendi görsellerinizi ya da hazır resimler kullanarak tasarlayabileceğiniz bir telefon kapağı. Size özel bir tasarım yapabilmeniz için sunduğumuz hazır resimleri dilediğiniz büyüklükte kullanabilir, yazı ve başka resimlerle kombine ederek kullanabilirsiniz. Hazırlayacağınız telefon kapağı sadece size özel olur.

400x400-yeni-yıl-banner

Tasarımınızı Sanakapakolsun.com sitesinde bulunan, Kendin Tasarla modülünü kullanarak ya da Sanakapakolsun facebook sayfasında bulunan kendin tasarla uygulamasını kullanarak kendiniz oluşturabilirsiniz. Sadece size özel 108 farklı telefon ve tablet kılıf modeli içinden seçim yapabilirsiniz.

tasarım-modülü-1-500x335

tasarım-modülü-2-500x311

Siparişinizi tamamladığınızda özel ambalajında ve dilerseniz hediye paketinde size ulaştırılır.

Kişiye özel telefon kılıfınızı sanakapakolsun web sitesinde tasarlayabileceğiniz gibi, sanakapakolsun facebook hesabı; https://www.facebook.com/SanaKapakOlsun.com.tr  ‘de yer alan kendin tasarla tasarım modülünü kullanarak ta yapabilirsiniz.

tasarım-modülü-3

adminHaberlerYeni Ürünlerkişiye özel hediye,Yeni yıl için özel hediye,yeni yıl kişiye özel hediye,yeni yıl telefon kapağı,yeni yıl telefon kılıfla
  Bir yılı daha geride bırakırken yepyeni bir yıla başlıyoruz. Hoşgeldin 2015 derken sevdikleriniz için özel bir hediye arayaşınız devam ediyorsa sizin için güzel bir alternatif sunmak isteriz. Anlamlı, kullanışlı, kalıcı ve kişiye özel bir hediye. Sevdiğiniz insanın severek kullanabileceği ve sürekli yanında taşıyabileceği bu hediye, kendi görsellerinizi ya da...