bülten

 

Bumudurbudur.com ismindeki gibi tam aradığınızı bulabileceğiniz yeni adresiniz olacak. Bundan önce online yaptığınız tüm alışverişleri unutun!

Eskiden site site gezerek hediye aranırdı, siteden siteye geçer adresler karışır alacağınızdan da vazgeçerdiniz ama şimdi ise tüm hediyeler tek bir adreste. www.bumudurbudur.com bu adrese girdiğiniz zaman xx farklı üründen istediğinizi seçebilirsiniz ve en güzel yanı bu ürünlerin hepsinin kişiye özel olması. “Kişiye özel nedir ?” diyecek olursanız anahtarlığınızda kendi fotoğrafınız ya da kahvenizi içtiğiniz kupada ailenizin görseli olsun istemez misiniz? İşte tüm bu tasarımları site içerisinde kendiniz dilediğiniz gibi yapabiliyorsunuz. İstediğiniz görsel ile istediğiniz boyutlarda ve değişik ürünlerde kendinize ya da sevdiklerinize özel hediye tasarla’yabiliyorsunuz.

Gerek iş yoğunluğundan gerekse aciliyetten dolayı ürünün elimize ulaşma süresi önemlidir.  “tasarım benim işim fakat site ne kadar hızlı ?” derseniz iş günleri içerisinde verdiğiniz tüm siparişler 24 saat içinde MNG Kargo ile adresinize olan yolculuğuna başlıyor, süreç ise adresinizin konumu ile alakalı 1 ila 3 iş günü arasında değişiyor.

Sizde aradığınız ürün için “budur” demek istiyorsanız www.bumudurbudur.com’u mutlaka ziyaret etmelisiniz mutlaka size hitap eden bir şeyler bulacaksınız.

 

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/10/bülten.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/10/bülten-300x200.jpgadminGenelHaberlerKişiye ÖzelYeni Ürünlerbumudurbudur,fırsat budur,kişiye özel hediye,kişiye özel hediye budur,kişiye özel ürün
  Bumudurbudur.com ismindeki gibi tam aradığınızı bulabileceğiniz yeni adresiniz olacak. Bundan önce online yaptığınız tüm alışverişleri unutun! Eskiden site site gezerek hediye aranırdı, siteden siteye geçer adresler karışır alacağınızdan da vazgeçerdiniz ama şimdi ise tüm hediyeler tek bir adreste. www.bumudurbudur.com bu adrese girdiğiniz zaman xx farklı üründen istediğinizi seçebilirsiniz ve en...