Şehir magnetleri kategorisinde Türkiye’nin 81 ili ve Dünya’nın pek çok ülkesi için magnet üretim ve satışını yapan Bumudurbudur.com’dan yeni bir ürün… Türkiye haritası şeklinde magnetler. Türkiye haritası şeklinde magnetler, 12×5,5 cm ebatlarında, yaklaşık 4 mm kalınlığında sert plastik malzemeler üzerine basılıyor. Her bir magnet arkasında 12 mm çapında ve 2 mm kalınlığında son derece güçlü 2 adet mıknatıs bulıunuyor. Türkiye magnetleri bu güçlü mıknatıslarla, buzdolabı kapağı gibi metal yüzeylere son derece güçlü bir şekilde tutunuyor.


Türkiye magnetleri üzerine basılan görseller, UV dijital baskı makinalarında hazırlanıyor. Şanlı bayrağımız, ulu önderimiz Atatürk, Kurtuluş Savaşımız, Türkiye’nin tarihi ve turistik güzellikleri gibi temaları konu alan Türkiye şeklinde magnetleri bumudurbudur.com kendi bünyesinde üretiyor. İster tek tek ister toptan olarak satın alabilieceğiniz Türkiye şekilinde magnetleri kendi koleksiyonunuz için satı alabileceğiniz gibi, sevdiklerinize hediye olarak ta düşünebilirsiniz.

Hemen sipariş vermek için bumudurbudur.com’da yer alan “Türkiye Magnetleri” kategorisini ziyaret edebilir, ürün çeşitlerine göz atabilirsiniz.

adminGenelHaberlerYeni ÜrünlerTürkiye magnet,Türkiye magnetleri,Türkiye şeklinde magnet
Şehir magnetleri kategorisinde Türkiye'nin 81 ili ve Dünya'nın pek çok ülkesi için magnet üretim ve satışını yapan Bumudurbudur.com'dan yeni bir ürün… Türkiye haritası şeklinde magnetler. Türkiye haritası şeklinde magnetler, 12x5,5 cm ebatlarında, yaklaşık 4 mm kalınlığında sert plastik malzemeler üzerine basılıyor. Her bir magnet arkasında 12 mm çapında ve...