www.sanakapakolsun.com

sanakapakolsun.com

En yeni telefon modellerini sizin için takip etmeye devam ediyoruz. Bu hafta, kişiye özel kılıf portföyümüze eklediğimiz Turkcell T50 kılıflarının ardından, şimdi de LG’nin yeni çıkarttığı LG-G3, Nokia tarafından pazara sürülen en son modellerden biri olan Nokia XL, One modelinin başarısının ardından HTC tarafından piyasaya sürülen HTC One Mini 2 kişiye özel telefon kapak modellerini sizlere sunuyoruz.

www.sanakapakolsun.com , kişiye özel telefon kılıfları konusunda kaliteli ve en çok modeli bünyesinde bulunduran marka olmayı hedefliyor. Bu amaçla kişiye özel telefon kapaklarını sizin için takip ediyor, çoğu zaman cihazla aynı anda kişiye özel telefon kaplarını pazara sunuyor.

Telefon kılıfınıza, en iyisi sanakapakolsun.com’da bulunan tasarım modülü ile, en sevdiğiniz görselleri bastırabilir, dilediğiniz sözleri yazdırabilir, istediğiniz adrese göndertebilir, kapıda ödeyebilir, dilerseniz hediye paketi yaptırabilir, en sevdiklerinize en özel günlerinde kişiye özel bir armağan verebilirsiniz.

Kişiye özel hediyelerin içinde en etkili, en sevilen, en çok kullanılan, en mutlu eden kişiye özel telefon kapakları yeni telefonunuzla birlikte size de kapak olabilir.

Sitede sunulan tüm kişiye özel telefon kılıfları, ekran koruyucu hediyelidir. Her bir kapak, kendi vakumlu ambalajında ve şık hediye kutusu içinde ücretsiz kargo ile size ulaşır.

Tasarımlarınız, UV dijital baskı ile, 1440 dpi çözünürlükte son derece canlı ve detaylı baskı tekniğiyle hazırlanır. Kapak üzerine direkt basılır. Yapıştırma ya da silikon damla etiketli değildir. Baskılarımız güneşte solmaz, dökülmez, su ve su bazlı sıvılarla çıkarılamaz. Kişiye özel olarak tek tek üretilmektedir.

Kullandığımız kapaklar, kadifemsi bir dokunuşa sahip olan rubber boyamadır. Telefonunuza tam uyumludur. Kumanda butonları, kamera ve hoparlör boşlukları, şarj yuvaları tam oturur. Cihazınızı darbe, çizik, toz, kirden korur.

sanakapakolsun.com

sanakapakolsun

adminYeni Ürünlerg3 kapağı,g3 kapağı tasarla,g3 kılıf,g3 kılıfı bastır,htc one mini 2 kapağı tasarla,htc one mini 2 kapak,htc one mini 2 kılıfı,htc one mini 2 kılıfı bastır,kendi g3 kılıfını tasarla,kendi g3 telefon kılıfını tasarla,kendi htc one mini 2 kılıfını tasarla,kendi htc one mini 2 telefon kılıfını tasarla,kendi lg-g3 kılıfını tasarla,kendi lg-g3 telefon kılıfını tasarla,kendi Nokia XL kılıfını tasarla,kendi Nokia XL telefon kılıfını tasarla,kendi one mini 2 kılıfını tasarla,kendi one mini 2 telefon kılıfını tasarla,kendi t50 kılıfını tasarla,kendi t50 telefon kılıfını tasarla,kendi turkcell t50 kılıfını tasarla,kendi turkcell t50 telefon kılıfını tasarla,kişiye özel g3 kapağı yaptır,Kişiye özel g3 telefon kapağı,kişiye özel g3 telefon kılıfı,kişiye özel htc one mini 2 kapağı yaptır,Kişiye özel htc one mini 2 telefon kapağı,kişiye özel htc one mini 2 telefon kılıfı,kişiye özel lg-g3 kapağı yaptır,Kişiye özel lg-g3 telefon kapağı,kişiye özel lg-g3 telefon kılıfı,kişiye özel Nokia XL kapağı yaptır,Kişiye özel Nokia XL telefon kapağı,kişiye özel Nokia XL telefon kılıfı,kişiye özel one mini 2 kapağı yaptır,Kişiye özel one mini 2 telefon kapağı,kişiye özel one mini 2 telefon kılıfı,kişiye özel t50 kapağı yaptır,Kişiye özel t50 telefon kapağı,kişiye özel t50 telefon kılıfı,kişiye özel turkcell t50 kapağı yaptır,Kişiye özel turkcell t50 telefon kapağı,kişiye özel turkcell t50 telefon kılıfı,lg-g3 kapağı tasarla,lg-g3 kapak,lg-g3 kılıfı,lg-g3 kılıfı bastır,Nokia XL kapağı,Nokia XL kapağı tasarla,Nokia XL kapak,Nokia XL kılıf,Nokia XL kılıfı,Nokia XL kılıfı bastır,one mini 2 kapağı,one mini 2 kapağı tasarla,one mini 2 kılıf,one mini 2 kılıfı bastır,t50 kapağı tasarla,t50 kılıfı bastır,turkcell t50 için kapak,turkcell t50 kapağı tasarla,turkcell t50 kapak,turkcell t50 kılıfı,turkcell t50 kılıfı bastır
En yeni telefon modellerini sizin için takip etmeye devam ediyoruz. Bu hafta, kişiye özel kılıf portföyümüze eklediğimiz Turkcell T50 kılıflarının ardından, şimdi de LG’nin yeni çıkarttığı LG-G3, Nokia tarafından pazara sürülen en son modellerden biri olan Nokia XL, One modelinin başarısının ardından HTC tarafından piyasaya sürülen HTC One Mini...