sanakapakolsun.com

Sanakapakolsun.com

Turkcell yeni cep telefon modeli T50 ile pazara yeni bir soluk getiriyor.
Yeniliklerin ve yeni modellerin yakın takipçisi www.sanakapakolsun.com da doğal olarak kişiye özel telefon kaplarını sizin için getiriyor.

Cihazla aynı anda kişiye özel telefon kabını sunuyoruz.
Telefon kabınızın üzerine, en güzeli sanakapakolsun.com’da bulunan tasarım modülü ile en sevdiğiniz görseli bastırabilir, dilediğiniz mesajı yazdırabilir, istediğiniz adrese gönderebilir, kapıda ödeyebilir, dilerseniz hediye paketi yaptırabilir, en sevdiklerinize en özel günlerinde armağan edebilirsiniz.

Kişiye özel hediyelerin içinde en etkili, en sevilen, en çok kullanılan, en mutlu eden kişiye özel telefon kapağı, yeni Turkcell T50 telefonunuzla birlikte size de kapak olsun.

Turkcell T50 kişiye özel telefon kılıfları, ekran koruyucu hediyelidir. Her bir kapak, kendi vakumlu ambalajında ve şık hediye kutusunda ücretsiz kargo ile size ulaşır.

Tasarımlarınız, UV dijital baskı ile, 1440 dpi çözünürlükte son derece canlı ve detaylı baskı tekniğiyle hazırlanır. Kapak üzerine direkt basılır. Yapıştırma ya da silikon damla etiketli değildir. Kişiye özel olarak tek tek üretilmektedir.

www.sanakapakolsun.com

Sanakapakolsun

adminYeni Ürünlerkendi t50 kılıfını tasarla,kendi t50 telefon kılıfını tasarla,kendi turkcell t50 kılıfını tasarla,kendi turkcell t50 telefon kılıfını tasarla,kişiye özel t50 kapağı yaptır,Kişiye özel t50 telefon kapağı,kişiye özel t50 telefon kılıfı,kişiye özel turkcell t50 kapağı yaptır,Kişiye özel turkcell t50 telefon kapağı,kişiye özel turkcell t50 telefon kılıfı,t50 kapağı tasarla,t50 kılıfı bastır,turkcell t50 kapağı tasarla,turkcell t50 kılıfı bastır
Turkcell yeni cep telefon modeli T50 ile pazara yeni bir soluk getiriyor. Yeniliklerin ve yeni modellerin yakın takipçisi www.sanakapakolsun.com da doğal olarak kişiye özel telefon kaplarını sizin için getiriyor. Cihazla aynı anda kişiye özel telefon kabını sunuyoruz. Telefon kabınızın üzerine, en güzeli sanakapakolsun.com’da bulunan tasarım modülü ile en sevdiğiniz görseli bastırabilir, dilediğiniz mesajı yazdırabilir,...