taş magnet satış standı

taş magnet satış standı

Bumudurbudur.com, bir süredir internet sitesi üzerinden satışlarını yapmakta olduğu taş magnetlerin toptan satışlarına da başladı. Özellikle nikah, nişan, söz, kına hediyesi olarak kullanılan bu ürünlerin, sıcak satış noktalarında da tüketicisiyle buluşmasını öngörerek düşünülen sistemde, bumudurbudur.com tarafından hazırlanan taş magnet satış standı üzerinde teşhir edilen ürünlerin siparişlerini hemen verebilmek mümkün. Taş magnet bayiliği konusunda bilgi almak ve taş magnet bayisi olmak üzere başvurmak için sitenin bumudurbudur.com iletişim bölümünde yer alan formu doldurarak bumudurbudur.com’a mail atmanız yeterlidir. Başvurunuzun ardından site tarafından sizinle irtibat kurulacak ve değerlendirme gerçekleştirilecektir.

TAŞ MAGNET NEDİR ?

Taş Magnetler; nikah, nişan, söz, yeni doğan, doğum günü, kına gecesi gibi kutlamalarda davet sahiplerinin mutlu günlerini sevdikleriyle paylaşmak için tercih ettikleri hediyelerin en başında geliyor. Bumudurbudur.com taş üzerine baskı konusunda satışlara başladığı günden bu yana hizmet veriyor. Bu sezon taş magnet konusunda çeşitliliğini arttıran site; farklı ebatlarda, değişik şekillerde ve birbirinden farklı taş çeşitlerini kullanarak taş magnet konusunda takipçilerine sunduğu seçenekleri oldukça zenginleştirdi.

Bumudurbudur.com; taş magnetlerde en çok tercih edilen ölçüler olan 5×5 cm, 4,5×6 cm, 5×8 cm taşlarla yaptığı üretimlerin yanı sıra, 5×5 cm daire, 5×5 cm altıgen, 3,5×3,5 cm altıgen, 2,3×2,3 cm kare ölçü ve farklı şekilli taş magnetlerin üretimini de gerçekleştiriyor. Ayrıca 5×5 cm ölçülerinde birbirinden farklı 8 renk üzerinden mermer magnet üretimini de kendi bünyesinde gerçekleştiriyor. Siyah mermer magnet, roze mermer magnet, bordo mermer magnet belli başlı ve en çok tercih edilen ürünlerin arasında yer alıyor.

Bumudurbudur.com, satılan tüm ürünlerin üzerine yapılan baskıları kendi bünyesinde gerçekleştiriyor. Taş magnet baskılarında, için en iyi ve en canlı sonuçları veren Mimaki UV Dijital baskı makinesini kullanıyor. Son kullanıcılar taş magnet siparişlerini 50 adet ve katları şeklinde http://www.bumudurbudur.com/tas-magnet-cesitleri adresinden direkt olarak kendileri verebiliyorar. Son kullanıcılar siparişlerini verirken sadece bumudurbudur.com bünyesinde bulunan tasarım modülünü kullanarak, taş üzerine yapmak istedikleri baskıların tasarımlarını kendileri diledikleri gibi hazırlayabiliyorlar.

Bumudurbudur tarafından verilen çok özel hizmetlerden biri de karitakür baskılı taş magnet. Bu günlerde pek çok kişi tarafından sık sık tercih edilen bu özellikle, hazırlatmak istediğiniz taş magnetin üzerine isteğinize göre karikatürünüz çiziliyor ve mesajınızla birlikte taş magnetin üzerine basılıyor. Hem kalıcı hem de esprili bir hediye vermek isteyenlerin ilk tercihi kişiye özel karikatürlü taş magnet.

adminGenelHaberlerKişiye ÖzelYeni Ürünlertaş magnet,tas magnet bayilik,taş magnet toptan satış
Bumudurbudur.com, bir süredir internet sitesi üzerinden satışlarını yapmakta olduğu taş magnetlerin toptan satışlarına da başladı. Özellikle nikah, nişan, söz, kına hediyesi olarak kullanılan bu ürünlerin, sıcak satış noktalarında da tüketicisiyle buluşmasını öngörerek düşünülen sistemde, bumudurbudur.com tarafından hazırlanan taş magnet satış standı üzerinde teşhir edilen ürünlerin siparişlerini hemen verebilmek mümkün....