Sony Xperia T3 İncelemesi

 

 

Akıllı telefon piyasasında giderek artan rekabet pek çok markanın benzer ürünlerini makyajlayarak yeniden piyasaya sürmesine neden oluyor. Hal böyle olunca Sony’de bu yarıştan geri kalmamak istemiş olacak ki T3 ile karşımızda…

İlk görüldüğü andan itibaren T3 öncelikle “ben orta segment bir akıllı telefonum” diye bağırıyor. Kaliteli bir cep telefonuna sahip olmak isteyen fakat bunu yaparken de çok yüksek paralar vermek istemeyen kullanıcılar T3 de aradıklarını bulabilirler.

T3 Sony’nin son modeli olan Z3 kadar göze hoş gelmese bile yine de tek elle kullanım özelliği ve hafifliği ile rahatlıkla kullanılabilecek cihazlar arasında yer alıyor. Metalik görünümü ile de hoş olmasına karşın telefon kılıfları arasından bir seçim yaparak uygun bir şekilde kullanmakta mümkün olabilir.

T3’te 8 MP flaşlı bir kamera bulunuyor. İkinci mikrofonu micro sd kart girişi gibi seçenekleri ile kullanım kolaylığı sağladığını da söylemek mümkün oluyor. Arka kapağı mat bir görünüm oluşturmasına karşın aynı zamanda kullanım kolaylığının oluşmasını da sağlamış gibi görünüyor. Aynı zamanda cihazda 1.4 GHz ve dört çekirdekli işlemci bulunduğu için herhangi bir kasılma yaşanmadığı da söylenebilir. Hafızası 8 GB olan cihazın Ram’i ise 1 GB olarak dikkat çekiyor. Birbirinden farklı telefon kılıfı seçenekleri arasından sizin için uygun olan bir tanesine kolaylıkla sahip olmanız da mümkün olmaktadır.

adminHaberlerYeni Ürünler
    Akıllı telefon piyasasında giderek artan rekabet pek çok markanın benzer ürünlerini makyajlayarak yeniden piyasaya sürmesine neden oluyor. Hal böyle olunca Sony’de bu yarıştan geri kalmamak istemiş olacak ki T3 ile karşımızda… İlk görüldüğü andan itibaren T3 öncelikle “ben orta segment bir akıllı telefonum” diye bağırıyor. Kaliteli bir cep telefonuna sahip...