Sihirli Kupalarla Gelen Mutluluk

 

Sevdiklerimize özel günlerinde veya içimizden geldiğinde onları mutlu etmek adına hediye almak isteriz. Çoğu insanın aklına özellikle soğuk kış gecelerinde sevdiklerinin içini ısıtabilecek bir kupayı hediye almak gelir. Klasik kupalar; kişiye özel hediye olarak pek bir anlam ifade etmez. Asıl özel olan kişiye özel kupaları hediye alırken tercih etmek olacaktır.

Sıcak içeceklerin dünyasında her zaman en çok tercih edileni beyaz kupalar olmuştur. Artık bu saltanatın sona ermesi gerekiyordu. Bunun üzerine kişiye özelsihirli kupalar icat edildi. Çok kısa sürede sihirli kupalar; hediye seçenekleri arasında başköşelere yerleşti. Sihirli kupanın özelliklerine gelecek olursak; siyah renkteki bu kupaların içerisine sıcak içecek konduğunda beyaz renge dönüşüyor. Sevdiğinizi asıl şaşırtacak ve mutlu edecek olan sürpriz kupanın dış cephesinde saklanan görseldir. Kupanın gizemi bu saklanan görselin arkasına sığınıyor. Bu görseli sevdiğiniz kişiyle paylaştığınız en güzel bir anıyı simgeleyecek fotoğraf olarak seçebilirsiniz.

İkinizin resmi veya dileğinize göre hoş bir manzara resmi olabilir. Bu görsel ikinize özel bir anlam ifade etmeli. Bardaklar boş olduğunda simsiyah bir görüntüye sahiptir. Soğuk içeceklerinizi bu kupada sihre şahit olmadan içebilirsiniz. Ihlamur, adaçayı, çay vb. gibi sıcak içecekleri kupanıza döktüğünüzde sevdiğiniz görsel sizi karşılayacaktır. Kupa soğuduğunda tekrar eski siyah haline dönüşecektir. Kupanın üzerindeki baskının uzun süre sizinle kalmasını istiyorsanız yüksek ısıda yıkanmaması tavsiye edilir.

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/06/Sihirli-Kupalarla-Gelen-Mutluluk.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/06/Sihirli-Kupalarla-Gelen-Mutluluk-300x300.jpgadminGenelHaberlerKişiye ÖzelYeni Ürünlerkişiye özel,kişiye özel hediye,kişiye özel kupa
  Sevdiklerimize özel günlerinde veya içimizden geldiğinde onları mutlu etmek adına hediye almak isteriz. Çoğu insanın aklına özellikle soğuk kış gecelerinde sevdiklerinin içini ısıtabilecek bir kupayı hediye almak gelir. Klasik kupalar; kişiye özel hediye olarak pek bir anlam ifade etmez. Asıl özel olan kişiye özel kupaları hediye alırken tercih etmek...