???????????????????????????????????

 

Deli gibi seviyor olsanız da, 14 Şubat’ın en büyük sıkıntısı farklı ve güzel bir hediye seçerek sevdiğini mutlu edebilmektir. Hatta bu günlerde bir havayolu şirketinin reklamlarında yer aldığı gibi, her sene parfüm hediye eden eşine “yetti artık” dediğini mutlaka seyretmişsinizdir o bayanın. Tabii ki biz size hadi bu sene bir değişiklik yapın, alın uçak biletlerinizi akşam yemeğinizi Amsterdam’da, sabah kahvaltınızı Paris’te yapın, Brüksel’den dönerken çikolata almayı unutmayın demeyeceğiz. Herkesin içini kemiren, bu yıl parfüm dışında ne hediye etsem sorusuna basit, etkili ve ekonomik bir cevabımız var.

Kendi kişiye özel hediyeni tasarla, sevdiğini mutlu et. Hatta mutluluktan havalara uçur. Düşünsenize tamamen sizin tarafınızdan tasarlanmış, eşi benzeri olmayan ve sizden başka hiç kimsede bulunmayan bir hediye veriyorsunuz sevdiğiniz kişiye. Üstelik o, bu hediyeyi hiç bir zaman elinden bırakmayacak. Günlük hayatının her anında kullanacak, sevginizin ispatı, delili olarak her an onu elinde, yanında taşıyacak. Var mı böyle bir hediye diye düşünüyorsunuz, evet var. O bir cep telefonu kılıfı ve www.sanakapakolsun.com tarafından hazırlanıyor. “Benim kullandığım modele göre yoktur” diye düşünüyorsanız, mutlaka model çeşitlerine bir göz atın, çünkü sanakapakolsun.com tarafından 125 farklı telefon ve tablet modeli için kişiye özel kılıf üretiliyor.

En çok satan telefon modelleri için renk alternatifleri de bulunuyor. İstediğiniz renk telefon kılıfının üzerine, sevdiğinizle birlikte çekilmiş 1 ya da daha fazla fotoğraf ekleyebilir, en sevdiğiniz sevgi sözcüklerini yazabilir, dilediğiniz gibi bir telefon kapağı yaptırabilirsiniz. Firma, kişiye özel telefon kılıfları üretiminde en kaliteli kılıfları kullanıyor, müşterilerin oluşturdukları kişisel tasarımları en iyi sonuç veren baskı teknolojisiyle uyguluyor. Sanakapakolsun tarafından çok hızlı bir şekilde hazırlanan telefon kılıfları,stoktan hemen teslim anlayışıyla üretilerek gönderiliyor. Özel ambalajında size ulaşıyor. Dilediğiniz taktirde hediye paketi de yapılıyor. Her bir kılıf ekran koruyucu jelatin hediyeli. Ayrıca kargo ücreti alınmıyor. Firma tarafından Türkiye’nin her noktasına gönderiliyor.

Siz de kendi telefon kapağınızı tasarlamak istiyorsanız, hemen tıklayın. 14 Şubat’a az kaldı sonra geç kalmış olmayın, size kapak olmasın. Bizden söylemesi.

adminHaberlerYeni Ürünlerhediye,ilginç hediye,kendi hediyeni tasarla,kişiye özel hediye,segiliye hediye,sevgililer günü,sevgililer günü hediyesi,telefon kılıfı,Telefon kılıfları
  Deli gibi seviyor olsanız da, 14 Şubat’ın en büyük sıkıntısı farklı ve güzel bir hediye seçerek sevdiğini mutlu edebilmektir. Hatta bu günlerde bir havayolu şirketinin reklamlarında yer aldığı gibi, her sene parfüm hediye eden eşine “yetti artık” dediğini mutlaka seyretmişsinizdir o bayanın. Tabii ki biz size hadi bu sene...