hangi-sehirlerin-sehir-magnetleri-var

 

 

Şehir magnetleri bumudurbudur.com tarafından üretiliyor. 5×5 cm ebatlarındaki limra doğal taşlar üzerine basılarak hazırlanıyor. Taşların kalınlığı 1 cm. Her bir taş magnet için 1 mm’lik magnetler kullanılıyor ki yapıştırıldıkları metal yüzeyleri, buzdolabı  kapaklarını sıkı tutsun ve kolaylıkla düşmesin. Şehir magnetleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen şehirlerinin en popüler ve en çok ziyaret edilen yerlerini konu alıyor. Şimdiye kadar 200’e yakın şehir magneti hazırlayan bumudurbudur.com, şehir magnetleri koleksiyonuna sürekli olarak yeni tasarımlar katıyor. Şehir magnetleri hazırlanırken kullanılan görseller özel bir grafik çalışmasıyla vektörel olarak hazırlanıyor ve özel renklendirme çalışmasıyla canlı renklere kavuşturuluyor.

Şimdiya kadar magnet çalışması yapılan şehirler; Ankara, Adana, İstanbul, Bursa, Eskişehir, Trabzon, Çorum, Mardin, Rize, Sivas, Antalya, Gazi Antep, Edirne, Artvin, Konya, İzmir, Çanakkale, Van, Ayvalık, Marmaris, Datça, Bodrum, Kapadokya, Alaçatı. Bunlara zaman içinde yenileri eklenecek ve tüm Türkiye’yi kapsayan bir koleksiyon olacak.

Hazır şehir magnetlerini hemen satın alabileceğiniz gibi her bir kategoride yer alan şehir magneti tasarlama seçeneğiyle kendi şehir magnetinizi kendiniz tasarlayabilirsiniz. Hatta dilerseniz şehir magneti yapılmasını istediğiniz görselleri bumudurbudur.com’a ileterek koleksiyonlara katkıda bulunabilirsiniz.

Şehir magnetleri kategorisinde yer almasını istediğiniz şehirlerle ilgili bumudurbudur.com iletişim bölümünden yazarak öneri de bulunabilirsiniz.

Şehir magnetleri perakende satışlarının yanı sıra, şehir magnetleri bayiliği yani toptan satışlar için de hemen irtibat kurabilirsiniz.

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2017/11/hangi-sehirlerin-sehir-magnetleri-var.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2017/11/hangi-sehirlerin-sehir-magnetleri-var-300x300.jpgadminGenelHaberlerKişiye ÖzelYeni ÜrünlerAnkara magnet,Antalya magnet,Istanbul magnet,sehir magnetleri,Turkiye sehir magnetleri
    Şehir magnetleri bumudurbudur.com tarafından üretiliyor. 5x5 cm ebatlarındaki limra doğal taşlar üzerine basılarak hazırlanıyor. Taşların kalınlığı 1 cm. Her bir taş magnet için 1 mm’lik magnetler kullanılıyor ki yapıştırıldıkları metal yüzeyleri, buzdolabı  kapaklarını sıkı tutsun ve kolaylıkla düşmesin. Şehir magnetleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen şehirlerinin en popüler ve...