şehir magnetleri

şehir magnetleri

 

Şehir magnetleri bumudurbudur tarafından üretilen yepyeni bir ürün. Bu ürünün çeşitlerine hazır ürünler – şehir magnetleri kategorisinden ulaşabilmeniz ve hemen satın alabilmeniz mümkün. Şehir magnetleri; 5x5x1 cm ebatlarında doğal taş üzerine baskı yapılıyor. Şehir magnetleri, Türkiye’nin en popüler şehirlerinin en çok ziyaret edilen bölgelerini konu alıyor. Zamanla genişleyecek koleksiyonda; sürekli olarak yeni ürünler eklenecek ve her şehir için biribirinden farklı konu ve görsellere sahip şehir magnetleri üretilerek beğeninize sunulacak. 

Şehir magnetlerinde kullanılan görsel çalışmalar, özenli bir şekilde hazırlanmış bir grafik çalışma ürünüdür. Görseller daha canlı bir görünüme sahip olabilmeleri için özel bir boyama boyama efektiyle hazırlanmaktadır. Şehir magnetlerini 1 adet olarak hazır görseller arasından seçerek satın alabileceğiniz gibi, sitemizde yer alan KENDİN TASARLA modülünü kullanarak kendi şehir magnetinizi dilediğiniz içerik ve istediğiniz mesajlarla kendiniz de yaratabilirsiniz.

Sadece bumudurbudur.com bünyesinde yer alan tasarım modülünü kullanarak kendi şehir magnetleri koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz. Şehir magnetleri temalı ürünleri toptan almanız da mümkün olup, Şehir Magnetleri bayilik için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Şehir magnetleri bayilik için Bumudurbudur.com iletişim bölümünde yer alan formu doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. 

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2017/08/sehir-magnetleri-1.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2017/08/sehir-magnetleri-1-300x300.jpgadminGenelHaberlerYeni Ürünleristanbul sehir magneti,printed stone sity magnets,sehir magneti,sehir magnetleri,taş baskı şehir magnetleri
  Şehir magnetleri bumudurbudur tarafından üretilen yepyeni bir ürün. Bu ürünün çeşitlerine hazır ürünler - şehir magnetleri kategorisinden ulaşabilmeniz ve hemen satın alabilmeniz mümkün. Şehir magnetleri; 5x5x1 cm ebatlarında doğal taş üzerine baskı yapılıyor. Şehir magnetleri, Türkiye'nin en popüler şehirlerinin en çok ziyaret edilen bölgelerini konu alıyor. Zamanla genişleyecek koleksiyonda; sürekli olarak yeni...