Şehir Magnetleri

Bumudurbudur.com’da yer alan şehir magnetleri kategorisine yeni bir ürün daha eklendi. Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve en meşhur yerlerinin şehir magnetleri bulunan bumudurbudur, ölçüleri 9,5×6 cm kalınlığı yaklaşık 4 mm olan ve doğal taş duvar görünülü sert plastik malzemeden imal edilen şehir magnet kolleksiyonunu ekledi. Bumudurbudur.com’da satılan şehir magnetleri UV dijital baskı tekniği ile hazırlanıyor. Yüksek çözünürlükte görseller kullanılarak hazırlanan ürünler, genelde hazırlandıkları bölgelerin en popüler ve çok ziyaret edilen ya da tarihi kalıntıları değerlendirilerek tasarlanıyor.

Bumudurbudur.com’da şehir magnetleri kategorsinde yer alan ürünler özellikle kolleksiyonerler için adeta vazgeçilmez bir kaynak haline geldi. Magnet kolleksiyonu yapan pek çok kişi, şehir magnetleri ile ilgili eksiklerini bumudurbudur’dan tamamlıyor.

Bumudurbudur’da hazır desenli şehir magnetlerini satın alarak kullanabileceğiniz gibi dilerseniz kendi şehir magneti tasarımınızı yapıp, dilediğiniz görseli kullanarak şehir magneti tasarlayarak hemen sipariş verebilirsiniz. Şehir magnetlerinin imalatını yapan firma; ürünlerin hem perakende hem de toptan olarak satışını gerçekleştiriyor. Özellikle bölgesel firmalar için farklı bir promosyon niteliği de taşıyan ürünler, promosyon kullanımının çok yoğun olduğu fuarlarda ya da saha etkinliklerinde kullanılmak üzere oldukça farklı bir promosyon olma özelliğini de taşıyor.

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2020/02/Urfa-Gobeklitepe-kalintileri-magnet-SM.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2020/02/Urfa-Gobeklitepe-kalintileri-magnet-SM-300x300.jpgadminGenelHaberlerYeni Ürünlerbuzdolabı magneti
Şehir Magnetleri Bumudurbudur.com'da yer alan şehir magnetleri kategorisine yeni bir ürün daha eklendi. Türkiye'nin en çok ziyaret edilen ve en meşhur yerlerinin şehir magnetleri bulunan bumudurbudur, ölçüleri 9,5x6 cm kalınlığı yaklaşık 4 mm olan ve doğal taş duvar görünülü sert plastik malzemeden imal edilen şehir magnet kolleksiyonunu ekledi. Bumudurbudur.com'da satılan...