Bumudurbudur.com üzerinden satışta olan şehir magnetleri, buzdolabınızı süslemek veya fotoğraf tutturmak için bire bir bir üründür. Ebatları 5×5 cm olarak hazırlnamkatadır. Bumudurbudur.com’da 200 ü aşkın hazır tasarımlı şehir magnetleri de bulunmaktadır. Bunların içerisinde babalar, anneler, sevgililer hatta dünya evine girecek olan çiftler için de magnet bulunmaktadır. Eğer 200 ü aşkın şehir magnetleri arsında kendinize uygun bir adet bulamadıysanız veya kendinize uygun hazırlamak istiyorsanız bumudurbudur.com sitesi içindeki KENDİN TASARLA bölümünden zevkinize uygun her hangi bir görseli veya yazıyı istediğiniz fontta, ayarda, renkte ve boyutta konumlandırabilir ve sipariş verebilirsiniz. Verdiğiniz sipariş, grafikerler aracılığıyla tekrar şekillendirilerek, konumlandırılarak ve renklendirilerek basıma hazır hale getirilip basıma gönderilir. isterseniz şehir magneti yapılmasını istediğiniz görseli veya görselleri bumudurbudur.com’a ileterek koleksiyonlara katkıda bulunabilirsiniz.

Şehir magnetleri, türkiyenin, öncelikle en çok konuşulan, popüler ve en çok ziyaret edilen bölgeleri, şehirleri, tarihi ve doğal güzelliklerini konu alır. Şu an için, 200’ün üzerinde farklı görsel tasarım kullanılarak hazırlanan taş magnet koleksiyonu, zaman içinde katlanarak ve artarak çeşitlenecektir.  Şimdiye kadar magnet çalışması yapılan şehirler ile göz dolduran bir çeşitlilik sunan bumdurbudur.com sitesinde bulunan şehir magnetlerinin bazıları; Ankara, Adana, İstanbul, Bursa, Eskişehir, Trabzon, Çorum, Mardin, Rize, Sivas, Antalya, Gazi Antep, Edirne, Artvin, Konya, İzmir, Çanakkale, Van, Ayvalık, Marmaris, Datça, Bodrum, Kapadokya, Alaçatı ve daha bir çok şehrin magnetine ev sahipliği yapıyor. Bunlara zaman içinde yenileri eklenecek ve tüm Türkiye’yi kapsayan bir koleksiyon olacak. Şehir magnetlerinde kullanılan görsel çalışmalar, özenli bir şekilde hazırlanmış bir grafik çalışma ürünüdür. Görseller daha canlı bir görünüme sahip olabilmeleri için özel bir boyama efektiyle hazırlanmaktadır. Şehir magnetleri japon malı özel mimaki makinalar ile basılıp tarafınıza kargo ile 3-5 iş günü içerinde ulaştırılmaktadır. Bumudurbudur.com sitesinde ödeme seçenekleri; havale, kredi kartı ve kapıda ödeme olarak sunulmaktadır.

Bumudurbudur.com’da satılmakta olan şehir magnetlerinin yanı sıra pek çok çeşitten oluşan kişiye özel hediye kategorisi de yer alıyor. Kişiye özel hediye kategorisinde yer alan ürünler arasında, powerbanklar, telefon kılıfları, defter ve ajandalar, kalemler, anahtarlıklar, magnetler, taş baskı resimlikler gibi farklı ürünler yer alıyor. Kişiye özel ürünlerin en büyük özelliği ise ürün üzerine basılmasını istediğiniz görseller, yazılar, şekiller ve her türlü kompozisyonu bire bir kendiniz tasarlayabiliyor olmanız. Bumudurbudur.com tüm ürünleri bire bir tasarlandığı şekliyle üretiyor ve kullanıcıların diledikleri adrese gönderiyor.

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2018/01/sehir-magnetleri-1000x1000.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2018/01/sehir-magnetleri-1000x1000-300x300.jpgadminGenelHaberlerKişiye ÖzelYeni Ürünlerhediyelik esya,kişiye özel hediye,sehir magnetleri
Bumudurbudur.com üzerinden satışta olan şehir magnetleri, buzdolabınızı süslemek veya fotoğraf tutturmak için bire bir bir üründür. Ebatları 5x5 cm olarak hazırlnamkatadır. Bumudurbudur.com’da 200 ü aşkın hazır tasarımlı şehir magnetleri de bulunmaktadır. Bunların içerisinde babalar, anneler, sevgililer hatta dünya evine girecek olan çiftler için de magnet bulunmaktadır. Eğer 200 ü...