sanakapakolsun twitter yarışması

www.Sanakapakolsun.com tarafından ramazan ayı boyunca devam eden twitter çekilişli yarışmasına gösterilen ilgi üzerine, 11 Ağustos tarihinden başlamak üzere yeni bir yarışma başlıyor. Bu kez, her hafta Pazartesi günleri saat 13.00’de, Twitter’da, @Sanakapakolsun_ hesabı tarafından yayınlanacak olan tweet’in, 1 hafta boyunca takipçiler tarafından RT yapılması sonucunda çekilişe katılmak mümkün olabilecek.

Yapılacak çekilişle, satış fiyatı 44,90 TL olan 1 adet kişiye özel telefon kapağı hediye edilecek. Kazanan talihli her hafta ilan edilip, hediye kodu kendisine DM ya da mail yoluyla ulaştırılacak.

Kazanmak için sadece mesajı RT yapmak yeterli olacak. Yarışma, 11 Ağustos 2014 tarihinde başlayacak.

YARIŞMA KURALLARI :
1 – Yarışma 11 ağustos Pazartesi günü saat 13.00’de başlar, bir sonraki Pazartesi günü 12.00’a kadar devam eder. Aynı gün, yani 18 Ağustos tarihinde kazanan açıklanır ve yeni yarışma başlatılır.
2 – Çekilişe katılmak için, @Sanakapakolsun_ hesabı tarafından yayınlanan tweet’in, belirlenen zaman dilimi içinde #sanakapakolsun hashtag’i ile RT yapılması yeterlidir.
3 – Yapılan çekiliş sonucunda Kazanan kişi, yarışma bittiğinde aynı hesaptan duyurulur, kendisine hediye kodları DM ya da mail aracılığıyla gönderilir.
4 – Kazanan kişi, www.sanakapakolsun.com sitesinde mevcut bulunan ürünlerden dilediğini sipariş edebilir. Site bünyesinde bulunmayan ya da farklı talepler karşılanmaz.
5 – www.sanakapakolsun.com yarışmalarında daha önceden hediye kazanmış olan herhangi bir takipçi hesap tekrar hediye kazanamaz.
sanakapakolsun twitter yarışması

adminHaberlerhediyeli twitter yarışması,kapak,kapak tasarla,kendi kılıfını tasarla,kendi telefon kılıfını tasarla,kişiye özel kapak yaptır,kişiye özel telefon kapağı,kişiye özel telefon kılıfı,kılıf,kılıf bastır,özel tasarım telefon kabı,sana kapak olsun,sana kapak olsun yeni twitter yarışması,sanakapakolsun,sanakapakolsun hediyeleri twitterda,sanakapakolsun hediyeli twitter yarışması,sanakapakolsun twitter,sanakapakolsun twitter yarışması tekrarı,telefon kapağı,telefon kapak baskısı,telefon kılıfı,twitter sanakapakolsun yarışma talihlileri,twitter sanakapakolsun yarışması,twitter yarışması,twitterda sanakapakolsun çekilişleri
www.Sanakapakolsun.com tarafından ramazan ayı boyunca devam eden twitter çekilişli yarışmasına gösterilen ilgi üzerine, 11 Ağustos tarihinden başlamak üzere yeni bir yarışma başlıyor. Bu kez, her hafta Pazartesi günleri saat 13.00’de, Twitter’da, @Sanakapakolsun_ hesabı tarafından yayınlanacak olan tweet’in, 1 hafta boyunca takipçiler tarafından RT yapılması sonucunda çekilişe katılmak mümkün olabilecek. Yapılacak çekilişle,...