Tescilli Marka Sanakapakolsun

Tescilli Marka Sanakapakolsun

Sanakapakolsun marka olarak tescil edildi. TC Markalar Daire Başkanlığı’na bağlı Türk Patent Enstitüsü tarafından, markaların korunması hakkında 556 sayılı kanun hükmünde kararnameye göre “Sanakapakolsun” markası 23.09.2014 tarihinde tescil edildi. Tescil başvurusu yaklaşık 1 yıl önce gerçekleştirilen markanın isim ve görsel olarak her türlü kullanım hakkı, Kar Yapım Organizasyon ve Görsel Hiz. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.’nin oldu.

1 yıla yakın süredir kişiye özel cep telefon ve tablet kılıf ve kapakları için kişiye özel imalat yaparak, internet üzerinden satışını yapan şirket, halihazırda www.sanakapakolsun.com internet sitesi üzerinden faaliyetlerini sürdürmekteydi. Ticaret hayatına başladığı gün marka tescil başvurusunu yapan firma, işlemlerin sonuçlanmasıyla her türlü isim kullanım haklarını elde etmiş oldu.

Sanakapakolsun.com’da, en çok satan telefon markalarının en popüler modelleri için hazır desenli ya da kişiye özel telefon kapakları hazırlanıyor. Yaklaşık 100 farklı model için kapak yapılıyor. Siparişler titizlikle hazırlanıyor, genellikle aynı gün içinde kargoya teslim ediliyor, Türkiye’nin her yerine gönderim yapılıyor, pekçok noktaya ürünler 1 gün içinde teslim ediliyor.

Ürünler özel vakumlu ambalajlarda kırılmayacak şekilde paketleniyor, istenildiği taktirde hediye paketi de yapılıyor. Özel günlerde, yıl dönümlerinde, doğum günlerinde ya da sevdiğinizi sevindirmek istediğiniz zamanlarda anlamlı, kıymetli ve oldukça ekonomik kişiye özel bir hediye olabiliyor.

Sanakapakolsun %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışıyor, müşterilerinin tüm talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedefliyor.

adminHaberlerKişiye Özelmarka tescili,sanakapakolsun,sanakapakolsun marka,sanakapakolsun marka tescil belgesi,sanakapakolsun marka tescili,sanakapakolsun markası
Sanakapakolsun marka olarak tescil edildi. TC Markalar Daire Başkanlığı’na bağlı Türk Patent Enstitüsü tarafından, markaların korunması hakkında 556 sayılı kanun hükmünde kararnameye göre “Sanakapakolsun” markası 23.09.2014 tarihinde tescil edildi. Tescil başvurusu yaklaşık 1 yıl önce gerçekleştirilen markanın isim ve görsel olarak her türlü kullanım hakkı, Kar Yapım Organizasyon ve...