sanakapakolsun google plus çekilişi

sanakapakolsun google plus çekilişi

www.sanakapakolsun.com tarafından Ağustos ayından bu yana düzenli olarak her hafta devam eden kişiye özel telefon kılıfı hediyeli çekilişler, 19 Kasım haftasında ilk kez Google Plus’ta düzenlenecek.

https://plus.google.com/+Sanakapakolsun/ hesabını takip edip, 19 Kasım’da yayınlanan mesajı +1’leyen ve #sanakapakolsun hashtag’i ile paylaşan kullanıcılar arasında çekiliş düzenlenecek. Her hafta olduğu gibi talihli 1 takipçiye, kişiye özel kapak hediye edilecektir.  Talihli, aynı hesap tarafından 26 Kasım tarihinde duyurulacak. Sanakapakolsun 100’e yakın farklı telefon ve tablet modeli için kişiye özel telefon kapakları üretiyor. Hediye edilen telefon kapaklarının perakende satış fiyatı 44,90 TL’dir.

ÇEKİLİŞ KURALLARI :

1 – Çekilişe katılmak için, https://plus.google.com/+Sanakapakolsun/ hesabının 19 Kasım Çarşamba günü saat 13.00’te yayınladığı mesajı , bir sonraki Çarşamba günü 12.00’a kadar +1’leyip #sanakapakolsun hashtag ile paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda hesabı takip etmeniz gerekiyor. Çekiliş 26 Kasım tarihinde gerçekleşecek olup, aynı gün kazanan açıklanacaktır.

2 – Yapılan çekiliş sonucunda Kazanan kişi, yarışma bittiğinde aynı hesaptan duyurulur, kendisine hediye kodları DM ya da mail aracılığıyla gönderilir.

3 – Kazanan kişi, www.sanakapakolsun.com sitesinde mevcut bulunan ürünlerden dilediğini sipariş edebilir. Site bünyesinde bulunmayan ya da farklı talepler karşılanmaz.

4 – www.sanakapakolsun.com yarışmalarında daha önceden hediye kazanmış olan herhangi bir takipçi hesap tekrar hediye kazanamaz.

adminHaberlerKişiye Özelgoogle plus sanakapakolsun,hediyeli twitter yarışması,kapak,kapak tasarla,kendi kılıfını tasarla,kendi telefon kılıfını tasarla,kişiye özel kapak yaptır,kişiye özel telefon kapağı,kişiye özel telefon kılıfı,kılıf,kılıf bastır,özel tasarım telefon kabı,sana kapak olsun,sana kapak olsun yeni twitter yarışması,sanakapakolsun,sanakapakolsun çekilişleri,sanakapakolsun facebook çekilişi,sanakapakolsun google plus çekilişi,sanakapakolsun hediyeleri twitterda,sanakapakolsun hediyeli twitter yarışması,sanakapakolsun instagram çekilişi,sanakapakolsun twitter,sanakapakolsun twitter yarışması tekrarı,telefon kapağı,telefon kapak baskısı,telefon kılıfı,twitter sanakapakolsun yarışma talihlileri,twitter sanakapakolsun yarışması,twitter yarışması,twitterda sanakapakolsun çekilişleri
www.sanakapakolsun.com tarafından Ağustos ayından bu yana düzenli olarak her hafta devam eden kişiye özel telefon kılıfı hediyeli çekilişler, 19 Kasım haftasında ilk kez Google Plus’ta düzenlenecek. https://plus.google.com/+Sanakapakolsun/ hesabını takip edip, 19 Kasım’da yayınlanan mesajı +1’leyen ve #sanakapakolsun hashtag’i ile paylaşan kullanıcılar arasında çekiliş düzenlenecek. Her hafta olduğu gibi talihli 1...