samsung-galaxy-s6

 

Samsung Galaxy S6 karşınızda. Samsung tarafından neredeyse bir sanat eseri olarak tanımlanan cihaz, cam ve metalin benzersiz birleşimi ile gerçekten hem göze hoş gelen hem de elinizin kolayca kavrayabildiği yumuşak hatlara sahip dizayn edilmiş. Yeni Galaxy S6, daha yüksek çözünürlükte fotoğraf çekimine imkan tanıyan hem ön hem de arka kamerasında kullandığı F1,9 diyafram açıklığı ile de oldukça iddaalı. Telefonun ana ekranına çift tıklayarak doğrudan kamera moduna geçmek mümkün olabiliyor. Özellikle telefonunu aynı zamanda bir fotoğraf makinası gibi kullananların yeni gözdesi olacağa benziyor.

Akıllı telefonlarda herkesin ortak sorunudur, şarj süresi, yeniden dolum zamanı, şekli… Samsung, Galaxy S6 ile birlikte önceki modellere göre 1,5 kat daha hızlı şarj etme süresi sunuyor. Kablosuz şarj özelliği ile Galaxy S6 uyumlu şarj pedi kullanarak, herhangi bir kablo bağlantısı kurmadan çok hızlı bir şekilde şarj edebiliyor. Pil ömrü kişisel kullanıma göre değişkenlik gösterirken, örneğin HD çözünürlükte bir film izlerken 2 saatin altına dahi düşebiliyor.

S6 ile birlikte sunulan 64 bitlik performans yapısı sayesinde, önyükleme hızı ve uygulamaları açma hızı önceki modellere göre iki kat arttırılmış. Aynı anda birden fazla fonksiyonun çalışması, multimedya işlevlerindeki hızını gördüğünüzde performansındaki gelişimi daha iyi değerlendirebileceksiniz.  Galaxy S6’nın super Amoled 5,1 inçlik 2560 x 1440 HD çözünürlükteki ekranı, hem iç hem de dış mekanlarda mükemmel netlik sunuyor.

S6’ya sizin iziniz olmadan kimse erişemez. KNOX parmak izi tarayıcı ile cihaz güvenliği en üst seviyede tutulmuş. S6’da kullanılan akıllı cihaz yöneticisi ile cihazla ilgili, pil durumu, depolama, ram kapasitesi gibi pek çok detaya tek bakşıkta kontrol etmenizi sağlıyor.

Diğer tüm modellerde olduğu gibi, Samsung Galaxy S6 için kişiye özel kılıflar, Galaxy S6 için Kişiye özel kapaklar, Galaxy S6 resmli kılıfları, Samsung Galaxy S6 kapakları ilk önce ve sadece sanakapakolsun.com’da.

Samsung Galaxy S6 Teknik Özellikleri:

İşlemci Hızı 2,1 GHz

Ekran boyutu 5,1 inch

Ön kamera çözünürlük 5 MP

Arka Kamera Çözünürlük 16 MP

Dahili Hafıza 32 GB

Mobil Ram Boyutu 3 GB

Kalınlık 6,8 mm

Yükseklik 70,5 mm

Ekran Özellikleri

Dokunmatik Var

Super Amoled Var

 

Bağlantı Özellikleri

A-GPS Var

3.5 mm mini jack Var

4G Var

Wi-Fi Var

3G Var

USB 2.0 Var

Bluetooth 4.0 Var

 

Multimedya Özellikleri

HandsFree Var

Anında Mesajlaşma Var

MP3 Çalar Var

HTML Tarayıcı Var

E-Posta Var

Push Mail Var

3.5 mm Audio Çıkış Var

Çift Kamera Var

Uçuş Modu Var

 

Kamera Özellikleri

LED flash Var

 

Diğer

İşletim Sistemi Android 5.0 (Lollipop)

İşletim Sistemi Türü Android

???????????????????????????

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/04/Galaxy-S6-kisiye-ozel-kiliflar-sanakapakolsun-10.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/04/Galaxy-S6-kisiye-ozel-kiliflar-sanakapakolsun-10-300x300.jpgadminGenelHaberlerYeni Ürünlergalaxy s6,galaxy s6 edge,galaxy s6 edge kapağı,galaxy s6 edge kılıfı,Galaxy s6 için kendi telefon kapağını tasarla,galaxy s6 kapağı,galaxy s6 kişiye özel kapak,galaxy s6 kişiye özel kılıf,galaxy s6 kılıfı,kişiye özel galaxy s6 edge kapağı,kişiye özel galaxy s6 kapağı,kişiye özel galaxy s6 telefon kılıfı,samsung galaxy s6
  Samsung Galaxy S6 karşınızda. Samsung tarafından neredeyse bir sanat eseri olarak tanımlanan cihaz, cam ve metalin benzersiz birleşimi ile gerçekten hem göze hoş gelen hem de elinizin kolayca kavrayabildiği yumuşak hatlara sahip dizayn edilmiş. Yeni Galaxy S6, daha yüksek çözünürlükte fotoğraf çekimine imkan tanıyan hem ön hem de arka...