babalar-gunu-desenli-kupa

Kişiye özel hediyelerin yanı sıra özel desenli hediyelerin satışını da gerçekleştiren bumudurbudur.com, kişiye özel kupalarla birlikte desenli kupaların üretimini de gerçekleştiriyor. En popüler desenlerin uyarlandığı kupaların yanı sıra, özel günler için özel desenli kupaların üretimini de yapıyor. Yaklaşmakta olan babalar günü için hazırlanan babalar günü desenli kupaların üretimi başladı bile. Bumudurbudur.com’un kişiye özel ve hazır desenli kupalar için kullandığı ürünler, oldukça kaliteli ve pürüzsüz bir yüzeye sahip. Kupaların üzerindeki desenler, kullanımla solmaz, çıkmaz.

Hazır desenli kupaların yanı sıra, kişiye özel desenli kupaları da bumudurbudur.com’dan sipariş edebilirsiniz. Üstelik sitede yer alan KENDİN TASARLA tasarım modülünü kullanarak, dilediğiniz resim, yazı ve şekilleri kupa üzerine ekleyebilirsiniz. Siparişleriniz tam olarak tasarladığınız gibi hazırlanarak size ulaştırılır.

pembe-flamingo-desenli-kupadesen-14

Kişiye özel sihirli kupa olarak bilenen, içine sıcak bir sıvı (kahve, çay, vb) konulduğu zaman üzerindeki deseni gösteren kupaların siparişlerini de bumudurbudur.com’dan hemen vermeniz mümkün. Kişiye özel sihirli kupaların özelliği, kupalar soğukken simsiyah gözükür, ancak içine sıcak bir içecek konulduğunda bir kaç saniye içinde siyah renk, üzerinde basılı olan görsele dönüşür. Sevdikleriniz için sürpriz hediye olarak kullanabileceğiniz oldukça farklı bir hediyedir.

melek-desenli-kupadesen-11Özel desenli kupa; pek çok yerde bulabileceğiniz bir ürün olmakla birlikte, bumudurbudur.com’da her yerde bulamayacağınız oldukça renkli ve farklı desenleri bulabilirsiniz. Farklı bir hediye, sıradışı bir ürün için bakıyorsanız, bumudurbudur.com’a da mutlaka bir göz atın.

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2017/06/babalar-gunu-desenli-kupa.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2017/06/babalar-gunu-desenli-kupa-300x300.jpgadminGenelHaberlerKişiye ÖzelYeni Ürünlerdesenli kupa,kişiye özel kupa,kişiye özel sihirli kupa,ozel desenli kupa,sihirli kupa
Kişiye özel hediyelerin yanı sıra özel desenli hediyelerin satışını da gerçekleştiren bumudurbudur.com, kişiye özel kupalarla birlikte desenli kupaların üretimini de gerçekleştiriyor. En popüler desenlerin uyarlandığı kupaların yanı sıra, özel günler için özel desenli kupaların üretimini de yapıyor. Yaklaşmakta olan babalar günü için hazırlanan babalar günü desenli kupaların üretimi başladı bile....