yeni-model-kiliflar-sanakapakolsun-1240X630-22

Yeni telefonunuz için istediğiniz kılıfı bulamıyor musunuz ? www.sanakapakolsun.com , sizin için yeni telefon modellerini araştırıyor, pazara yeni çıkan en yeni cihazlar için telefon kılıfları nı çok yakından takip ediyor. Sanakapakolsun.com web sitesinde, kişiye özel telefon kılıfları yapabilmeniz mümkün. Üstelik telefon kılıfınızı kendiniz tasarlayabiliyorsunuz. Kılıfınızın üzerine dilediğiniz görseli ekleyip, istediğiniz yazıyı yazabiliyorsunuz. Telefon kılıfınız tam istediğiniz gibi hazırlanmış olarak hızlı bir şekilde adresinize gönderiliyor.

En son eklenen modellerle birlikte, sanakapakolsun.com 125 farklı tablet ve telefon modeli için kişiye özel kılıf yapabiliyor. En son eklenen modeller:

Samsung Galaxy Note Edge,

Samsung Galaxy Grand Prime,

Htc Desire Eye,

Htc Desire 820,

Blackberry Q30 Passport,

LG Fino D290N L,

LG Bello D331,

LG L80

Telefon kılıfınız tasarladığınız şekilde hazırlanıyor. 1440 DPI çözünürlüğe kadar destekleyen profesyonel UV digital  baskı makinesi ile tasarımınız direkt olarak kılıfı üzerine basılıyor. Telefon kılıfınız baskıdan çıktığı anda kullanıma hazır olarak özel ambalajında size ulaştırılıyor. Dilerseniz sizin için hediye paketi de yapılıyor.

Pek çok telefon modeli için kişiye özel telefon kılıfları, ilk önce ve sadece www.sanakapakolsun.com ’da

adminKişiye Özeltelefon kılıfı,Telefon kılıfları
Yeni telefonunuz için istediğiniz kılıfı bulamıyor musunuz ? www.sanakapakolsun.com , sizin için yeni telefon modellerini araştırıyor, pazara yeni çıkan en yeni cihazlar için telefon kılıfları nı çok yakından takip ediyor. Sanakapakolsun.com web sitesinde, kişiye özel telefon kılıfları yapabilmeniz mümkün. Üstelik telefon kılıfınızı kendiniz tasarlayabiliyorsunuz. Kılıfınızın üzerine dilediğiniz görseli ekleyip,...