Motorola Droid Tanıtımı

Son dönemlerde çıkardığı kaliteli telefonlarla gündemden düşmeyen Motorola son bombası ile de çok konuşulacağa benziyor. Motora Droid’in tanıtımından ilk notlar aşağıda yer almaktadır. Öncelikle hem prestij hem de kalite unsurlarını bir arada bulunduran bir cihaz ile karşımıza çıkan Motorola Nexus 6’nin ardından gerçekten tam puan almayı başarmış gibi görünüyor.

Farklı telefon kılıfları üretimine şimdiden başlanan cihazda 5.2 inçlik boyutu ile dikkat çeken ilk özelliğinin çözünürlüğü olduğu söylenebilir. Cihazın çözünürlüğü 1440 x 2560 olurken oldukça başarılı bir ekrana sahip olduğunu da belirtmeden geçmemek gerekiyor.

3 Gb rami bulunan cihazın işlemci gücü de 2.7 Ghz hıza sahip olduğu için sınıfında başarıyla ön plana çıkacak bir cihaz olarak kendini tanıtmayı başarıyor. Aynı şekilde 64 ve 32 GB lık hafızaları ile satışa sunulan bu cihaz bir cep telefonundan beklenilen bütün artıları bir arada vermeyi de başarıyor.

Telefonun bir diğer artısı da son dönemlerde alışık olduğumuz plastik kaplamadan çok daha öte bir kaplamaya sahip olmasıdır. Kevlar malzemeden üretilen bu cihaz en güzel telefon kılıfları seçeneklerini bile kıskandıracak kadar güzel olmuş.

Motorola’nın bütünüyle cömert davrandığı bir cihaz olarak ön plana çıkan Motorola Droid 21 MP Lik kamerasıyla da bütün özelliklerini üst düzey bir şekilde hazırlandığını da gözler önüne sermektedir. Ayrıcalıklı bir cihaz arayanlar kesinlike Motorola Droid’den yana tercihini kullanabilirler.

adminKişiye Özeliphone kılıfı,telefon kılıfı,Telefon kılıfları
Son dönemlerde çıkardığı kaliteli telefonlarla gündemden düşmeyen Motorola son bombası ile de çok konuşulacağa benziyor. Motora Droid’in tanıtımından ilk notlar aşağıda yer almaktadır. Öncelikle hem prestij hem de kalite unsurlarını bir arada bulunduran bir cihaz ile karşımıza çıkan Motorola Nexus 6’nin ardından gerçekten tam puan almayı başarmış gibi görünüyor. Farklı...