mermer-magnet

Bumudurbudur.com’dan yepyeni bir ürün. Eşi benzerini hiç bir yerde bulamayacağınız mermer magnet. 5×5 cm’lik kare şeklinde kesilmiş çeşitli renklerde mermerler kullanılarak hazırlanan ürünlerin üzerine seçtiğiniz renkle uyumlu tasarımları tam istediğiniz gibi hazırlıyoruz. Dilerseniz vereceğiniz bilgiye göre mermer magnet baskı tasarımını da sizin için yapıyoruz. Üstelik bu piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlarla mermer magnetlere hemen ulaşmanız mümkün. Sipariş vermek için tek yapmanız gereken bumudurbudur.com sitesinde yer alan mermer magnet bölümünü ziyaret etmek.

siyah-mermer-nikah-hediyesi

Mermer magnetleri; nikah hediyesi, nişan hediyesi, söz hediyesi, doğum günü hediyesi, yeni doğan hediyesi, yıl dönümü hediyesi, en mutlu gününüzün hediyesi olarak hazırlatabilir, sevincinizi tüm sevdiklerinizle paylaşabilir, mermer magnetlerle o gününüzü ölümsüzleştirebilirsiniz.

siyah-mermer-magnet-5x5x1-cm-kendin-tasarla-device

En sevdiğiniz mermer magneti tasarlamak için tek yapmanız gereken satın almak istediğiniz ürünün hemen altında yer alan KENDİN TASARLA tuşuna basarak ürünü tasarlamaya başlamak. Tasarım modülü karşınıza açıldıktan sonra, seçtiğiniz mermer magnetin renklerine göre gene aynı bölümde yer alan HAZIR GÖRSELLER’den en çok sevdiğinizi ekleyerek tasarlamaya başlayabilirsiniz.

Mermer Magnet tasarımınızı tam istediğiniz gibi hazırlayıp, en kısa sürede adresinize göndeririz.

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2017/08/mermer-magnet-1024x320.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2017/08/mermer-magnet-300x300.jpgadminKişiye ÖzelYeni Ürünlermermer magnet,mermer magnet nikah hediyesi,mermer magnet uzerine baski,mermer uzerine baski
Bumudurbudur.com’dan yepyeni bir ürün. Eşi benzerini hiç bir yerde bulamayacağınız mermer magnet. 5×5 cm’lik kare şeklinde kesilmiş çeşitli renklerde mermerler kullanılarak hazırlanan ürünlerin üzerine seçtiğiniz renkle uyumlu tasarımları tam istediğiniz gibi hazırlıyoruz. Dilerseniz vereceğiniz bilgiye göre mermer magnet baskı tasarımını da sizin için yapıyoruz. Üstelik bu piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlarla...