Kristal plaketler, kurumsal olarak ödül amaçlı, kişisel olarak anı hediyesi amaçlı kullanılıyor. Kristal plaket üzerine resim, yazı, şekil baskısı yapabilmek mümkün. Sıcak transfer yöntemiyle gerçekleştirilen baskılarla cam üzerinde oldukça canlı renkler elde edilebiliyor. Çeşitli şekillerde hazırlanabilen kristal cam plaketler, yaklaşık 17-18 cm yüksekliğinde. Kristal plaketler için özel kadife kaplı kutular da mevcut. Kristal plaketinizi anlamlı bir hediye haline getirmek için, kutusuyla birlikte hediye ettiğinizde oldukça etkileyici bir hediye haline geliyor.

Bumudurbudur.com sitesinde satılan kristal plaketleri KENDİN TASARLA bölümünde kişiye özel olarak tasarlayabilirsiniz. Plaket üzerine bastırmak istediğiniz her şeyi bu modülde kendiniz ekleyip dizayn edebilir. Ve hemen sipariş verebilirsiniz. Bumudurbudur.com kendiniz tasarlayarak satın aldığınız ürünü istediğiniz adrese kargo ile gönderiyor. Adetli siparişleriniz için, info@bumudurbudur.com adresinden özel fiyat teklifi alabilirsiniz. Kristal plaketleri, çeşitli yarış, gösteri, performans çalışması sonucunda o günün anısına bir hatıra olarak hediye edebileceğiniz gibi, , mezuniyet gibi anlamlı günlerde de o günü ölümsüzleştirmek adına kullanabilirsiniz. Ya da sevdiğiniz insanla yıldönümünüze özel, tarih, bir kaç sevgi dolu sözcük ve güzel bir fotoğraf ile süsleyerek o günü ölümsüzleştirmek için de kullanabilirsiniz.

Kristal plaketleri kullanım şekli tamamen isteğinize bağlı olup, baskı ve tasarım hizmetini kendi bünyesinde gerçekleştiren bumudurbudur.com tam istediğiniz tasarımları, istediğiniz şekilde hazırlayarak uygun fiyatlarla dilediğiniz adrese gönderecektir.

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2019/03/kristal-cam-plaket-cesitleri.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2019/03/kristal-cam-plaket-cesitleri-300x300.jpgadminKişiye ÖzelYeni Ürünlerkişiye özel kristal plaket,kristal plaket,resim baskılı kristal plaket
  Kristal plaketler, kurumsal olarak ödül amaçlı, kişisel olarak anı hediyesi amaçlı kullanılıyor. Kristal plaket üzerine resim, yazı, şekil baskısı yapabilmek mümkün. Sıcak transfer yöntemiyle gerçekleştirilen baskılarla cam üzerinde oldukça canlı renkler elde edilebiliyor. Çeşitli şekillerde hazırlanabilen kristal cam plaketler, yaklaşık 17-18 cm yüksekliğinde. Kristal plaketler için özel kadife kaplı...