14-subat-sevgililer-gunu-sanakapakolsun-1200x630-2

Sevgililer günü her sene olduğu gibi bu yıl da 14 şubat günü kutlanacak. Üstelik bu yıl 14 şubat Cumartesi gününe denk geliyor. 14 şubat akşamı için güzel bir program yapabileceğiniz gibi, www.sanakapakolsun.com ‘dan sevdiğiniz kişi için farklı bir  hediye de alabilirsiniz. Bilmeyenler için sanakapakolsun ne yapar hemen anlatalım. Son dönemde kullanımı hızla artan akıllı telefonlar için, gene aynı hızla artan aksesuarlar arasında yer alan kişiye özel telefonkılıfları konusunda, Sanakapakolsun.com en iddialı markalardan biri olarak adından söz ettiriyor. Sitenin kendi bünyesinde yer alan tasarım modülü ile, kendi telefon kapağınızı tasarlamanız mümkün. 125 farklı telefon ve tablet kılıf ve kapağı için kişiye özel ürün sipariş edebiliyorsunuz. Sipariş ettiğiniz ürünün üzerine dilediğiniz görseli ekleyebiliyor, dilerseniz birden fazla görsel ile kolaj yapabiliyor, yazı yazabiliyor, bir simge ya da logo ekleyebiliyorsunuz. Tasarımınızı tamamladığınızda siparişinizi hemen verebiliyorsunuz.

Sanakapakolsun, müşterilerine 12 5 farklı model ile en çok ürün seçeneğini sunarken, sipariş kendisine ulaştığı anda çok hızlı bir şekilde hazırlayarak müşterisine gönderebilmektedir. Kişiye özel ürünlerin görsel baskısı için kullandığı profesyonel baskı makinesi ile, 1440 dpi’a kadar görsel çözünürlüğünü destekleyebilmekte, UV digital baskı ile son derece canlı renklerle sorunsuz baskılar yapabilmektedir. Yapılan baskılar, su ve su bazlı sıvılardan etkilenmez, kendi kendine soyulmaz ve solmaz. Sert bir aletle zorlanarak kazınmadığı sürece dış etkilerden etkilenmemektedir.

Siz de bu 14 Şubat’ta sevdiğiniz kişi için farklı bir hediye almayı düşünüyorsanız, özellikle kişiye özel telefon kılıfları ‘na bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Farklı telefon modelleri için hazırlanmış kişiye özel telefon kılıflarıyla ilgili Sanakapakolsun müşteri yorumları bölümüne göz atmanızı, farklı telefon modellerinde kişiye özel telefon kılıflarının ne şekilde durduğuna bizzat bakmanızı, birbirinden farklı müşterilerin, birbirinden farklı telefon modelleri için kendi kendilerine tasarladıkları kişiye özel telefon kılıflarına mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sanakapakolsun, model çeştliliği, ürün ve baskı kalitesinin yanı sıra teslimat hızı konusunda da oldukça iddialı. Hafta içi günlerde belli bir saate kadar sisteme gelen siparişler, genellikle aynı gün kargoya veriliyor. MNG kargo ile çalışan firma,  Türkiye’nin pek çok yerine ürünleri 1 gün içinde teslim ediyor.  Firma, ürünleri stoktan hemen teslim ediyor.

Bu 14 şubat’ta siz de farklı bir hediye alternatifi ile sevdiğinizin kalbini kazanabilirsiniz. Hemen bir kişiye özel kılıf tasarlamak için tıklayın.

adminKişiye Özelkendi hediyeni tasarla,kişiye özel hediye,sevgililer günü,sevgililer günü hediyesi,Sevgiliye hediye,telefon kılıfı,Telefon kılıfları
Sevgililer günü her sene olduğu gibi bu yıl da 14 şubat günü kutlanacak. Üstelik bu yıl 14 şubat Cumartesi gününe denk geliyor. 14 şubat akşamı için güzel bir program yapabileceğiniz gibi, www.sanakapakolsun.com ‘dan sevdiğiniz kişi için farklı bir  hediye de alabilirsiniz. Bilmeyenler için sanakapakolsun ne yapar hemen anlatalım. Son...