Kişiye özel telefon kılıfları konusunda, kalite ve model çeşitliliği ile lider olmayı hedefleyen SanaKapakOlsun, çoğu zaman yeni modellerle eş zamanlı olarak, kapakları pazara sunuyor ve yenilikleri yakından takip ediyor.

www.SanaKapakOlsun.com web sitesinde bulunan, KENDİN TASARLA modülü ile, telefon kapağınıza en sevdiğiniz görselleri, en beğendiğiniz sözleri, isterseniz kutlama mesajlarını yazdırabiliyorsunuz.

Özel ambalajında gönderilen ürünler, firmadan istedildiği taktirde, hediye paketine de konulabiliyor. Kapıda ödeme, havale ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri bulunuyor. Kişiye özel kapaklar, özellikle yıldönümü, doğum günü gibi özel günlerde tercih ediliyor. Sitede sunulan tüm kişiye özel telefon ve tablet kılıfları, ekran koruyucu hediyeli. Her bir kapak, kendi vakumlu ambalajında ve şık hediye kutusu içinde ücretsiz kargo ile gönderiliyor.

Kapak baskıları, UV dijital baskı ile, 1440 dpi çözünürlükte son derece canlı ve detaylı baskı tekniğiyle hazırlanıyor. Kapak üzerine direkt basılıyor. Yapıştırma ya da silikon damla etiketli değil. Baskılar güneşte solmuyor, dökülmüyor, su ve su bazlı sıvılarla çıkarılamıyor. Kişiye özel olarak tek tek üretiliyor.

Kullanılan kapaklar, kadifemsi bir dokunuşa sahip olan rubber boyama. Telefonlara tam uyumlu. Kumanda butonları, kamera ve hoparlör boşlukları, şarj yuvaları tam oturuyor. Cihazınızı darbe, çizik, toz, kirden koruyor.

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2014/08/kisiye-ozel-kapak-tasarim.gifhttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2014/08/kisiye-ozel-kapak-tasarim-150x150.gifadminHaberlerKişiye Özelhediye paketi,kişiye özel hediye,Kişiye özel telefon kapakları,özel tasarım telefon kapakları,telefon kapak hediye
Kişiye özel telefon kılıfları konusunda, kalite ve model çeşitliliği ile lider olmayı hedefleyen SanaKapakOlsun, çoğu zaman yeni modellerle eş zamanlı olarak, kapakları pazara sunuyor ve yenilikleri yakından takip ediyor. www.SanaKapakOlsun.com web sitesinde bulunan, KENDİN TASARLA modülü ile, telefon kapağınıza en sevdiğiniz görselleri, en beğendiğiniz sözleri, isterseniz kutlama mesajlarını yazdırabiliyorsunuz. Özel ambalajında...