Kişiye Özel Tasarım Takılar

 

Farklı ve ilginç tasarımlarla en çok bayanlara hitap eden hediyelerin başında takılar gelir. Anneler gününde annemize hediye tercihi yaparken aklımızın başköşesinde hep takılar vardır. Fakat sıradanlaşmış hazır takılar yerine bu takıların onlar için bir anlam ifade etmesini isteriz. Kişiye özel hediye ler en anlamlı hediyelerdir. Kız arkadaşımıza doğum gününde veya sevgililer gününde de alacağımız manevi hediyeler seçenekleri baş sıralarına kişiye özel takıların gelmesi gayet normaldir. Çünkü her zaman severek kullanacağı bu takıları her taktığında sizi hatırlayacaktır.

Kişiye özel takı lara örnek; bileklik, kolye, yüzük, küpe, halhal, broş ve benzeri ürünler akla ilk gelenlerdir. Bunları hazır satın almak yerine sevdiklerimize alacağımız hediyede anlam ifade eden bir görsel, logo, tarih veya isimle çok daha değerli bir hale getirmek bizim elimizde. Örneğin kız arkadaşınıza sonsuzluk ifade eden bir şekil kolyenin üzerine en önemli tarihinizi veya isimlerinizi yazdırabilmek de mümkün. Severek aldığınız yüzüğe isteğe bağlı olarak önüne veya iç kısmına isimlerinizi veya anlamı olan bir tarihi kazıtabilmek de güzel bir tercih.

Sevdiklerinize manevi bir hediye hazırlamak istiyorsanız elinizi cebe atmadan tasarım ürünler elde edebilirsiniz. Fazla maliyeti olmadan kendinizin de bir bileklik tasarlayabilmesi gayet kolay olacaktır. Gerekli malzemeleri alıp ; süslü, parlak, gösterişli boncukları bir ip veya misinaya dizdikten sonra ortasına seçeceğiniz büyük bir boncuğa hediye edeceğiniz kişiye bir anlam ifade eden tarih veya sözü özel bir kalemle yazmanız onu büyük ihtimal bu emeğiniz karşısında duygulandıracaktır.

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/06/Kişiye-Özel-Tasarım-Takılar.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/06/Kişiye-Özel-Tasarım-Takılar-300x300.jpgadminGenelHaberlerKişiye ÖzelYeni Ürünlerkişiye özel,kişiye özel hediye,kişiye özel ürünler
  Farklı ve ilginç tasarımlarla en çok bayanlara hitap eden hediyelerin başında takılar gelir. Anneler gününde annemize hediye tercihi yaparken aklımızın başköşesinde hep takılar vardır. Fakat sıradanlaşmış hazır takılar yerine bu takıların onlar için bir anlam ifade etmesini isteriz. Kişiye özel hediye ler en anlamlı hediyelerdir. Kız arkadaşımıza doğum gününde...