Kişiye Özel Tasarım Defterler

 

Dile gelmeyen konuşarak anlatamadığımız birçok sözü yazıya geçirmek isteriz. Özellikle hediye seçimi yapıyorsak ve bunun bir anlam ifade etmesini istiyorsak bu seçim defter olabilir. Hatıra defteri, not defteri, ajanda, günlük ve benzeri defterler sevdiğiniz kişiye çok özel gelecektir. Kişiye özel hediye seçimi yaparken karşı tarafın karakterini ve duygularını ön plana almalıyız. Yazı yazmayı veya resim yapmayı sevenler için bu kişiye özel tasarım defterler ideal olacaktır.

Kişiye özel tasarım defter lere yaptıracağımız baskı bizim tercihimize bağlı. Dileğimize göre ajandanın üstüne en güzel anınızın fotoğrafını işletebilirsiniz. Sizin için önemli bir tarihin basımını yaptırabilir veya isimlerinizi yazdırabilirsiniz. Örneğin; kişi müzikle ilgileniyorsa onu bir müzik defteri olarak kullanmak isteyebilir. Defterin kapağına notalar veya şarkı sözleri basımı yaptırmak da güzel bir fikir olabilir. Kişi eğer resim yapmakla ilgileniyorsa defter kapağının üstüne resim fırçaları, tuvaller ve bir ressamın oluşturduğu görselleri kombinleyebilirsiniz.

Sevdiğiniz kişiye romantik bir kişiye özel hediye  almak istiyorsanız bunu bir anı defteri olarak seçebilirsiniz. Defter kapağının üzerine adlarınızı ve sizin için özel olan bir tarihi basım yaptırdıktan sonra defter sayfalarına ikiniz için anlam ifade sözleri yazdırabilirsiniz. Defteri güzel anılarınızla doldurabilirsiniz. Eminim böyle anlamlı bir hediyeyi alan kişi de kalan boş sayfaları en güzel anılarınızla doldurmaya devam edecektir.

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/05/Kişiye-Özel-Tasarım-Defterler.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/05/Kişiye-Özel-Tasarım-Defterler-300x300.jpgadminGenelHaberlerKişiye Özelkişiye özel,kişiye özel hediye
  Dile gelmeyen konuşarak anlatamadığımız birçok sözü yazıya geçirmek isteriz. Özellikle hediye seçimi yapıyorsak ve bunun bir anlam ifade etmesini istiyorsak bu seçim defter olabilir. Hatıra defteri, not defteri, ajanda, günlük ve benzeri defterler sevdiğiniz kişiye çok özel gelecektir. Kişiye özel hediye seçimi yaparken karşı tarafın karakterini ve duygularını ön...