????????????????????????????

 

Kişiye özel hediyelik konusunda internet üzerinden satışlar yapan bumudurbudur.com sitesi, kişiye özel sihirli kupa ürününde süreli bir kampanya gerçekleştiriyor. 25 Kasım tarihine kadar yapılan tüm satışlar, liste fiyatı olan 24,90 TL yerine %50 indirimle 12,90 TL olarak gerçekleşiyor. Sihirli kupanın özelliği. normalde siyah olan kupa renginin, içine sıcak bir sıvı konulduğunda renk değiştirerek üzerine yapılan baskıyı göstermesidir.

Özellikle sürpriz yapmak amacıyla bir hediye bakıyorsanız ya da farklı, ilginç gelecek bir hediye almayı planlıyorsanız bu ürünü tercih edebilir, sevdiklerinizi yaratıcılığınızla şaşırtabilirsiniz.

sihirli-kupa-tasarla

Bumudurbudur.com sitesinde yer alan KENDİN TASARLA modülü ile kişiye özel sihirli kupanızı kendiniz tasarlayabilir, kupa üzerinde yer almasını istediğiniz görselleri, mesajınızı, şekilleri her ne istiyorsanız direk kendiniz uygulayabilirsiniz. Üstelik ister facabook ister instagram sayfasından direkt bağlantı kurarak sosyal medya hesaplarınızdan fotoğrafları direkt kendiniz yükleyebilirsiniz.

Kendi sihirli kupanızı tasarlama, en ilginç hediyeyi siz hazırlamak istiyorsanız, bumudurbudur.com’u ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

 

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/11/renk-degistiren-sihirli-kupa.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/11/renk-degistiren-sihirli-kupa-300x300.jpgadminGenelHaberlerKişiye ÖzelYeni Ürünlerkişiye özel hediye,kişiye özel kupa,kişiye özel sihirli kupa,sihirli kupa,sürpriz hediye
  Kişiye özel hediyelik konusunda internet üzerinden satışlar yapan bumudurbudur.com sitesi, kişiye özel sihirli kupa ürününde süreli bir kampanya gerçekleştiriyor. 25 Kasım tarihine kadar yapılan tüm satışlar, liste fiyatı olan 24,90 TL yerine %50 indirimle 12,90 TL olarak gerçekleşiyor. Sihirli kupanın özelliği. normalde siyah olan kupa renginin, içine sıcak bir sıvı...