Kişiye Özel Puzzle

 

Sevdiklerimize özel günlerinde onların yüzünü güldürecek hediyeler almak isteriz. Mağaza mağaza gezseniz de aradığı hediyeyi bulamayanlardan mısınız? Kişiye özel hediye seçenekleri arasında eğer aradığınız eğlenceli ve kafa dağıtmaya yarayan bir hediye özelliğine sahipse ona oyun almayı tercih edebilirsiniz. Zekâ oyunları gibi dikkat isteyen ve oyuna başladığınızda ayrılmak istemeyip sizi sürükleyen oyunun tanımını puzzle diye yapabiliriz. Kişiye özel puzzlelar; seçtiğiniz fotoğrafın istediğiniz parça sayısınca puzzle haline getirilmesidir. Zorluk seviyesini parça sayısının fazla oluşuna göre artırabilirsiniz. Bu oyunu boş zamanlarında hobi haline getirerek size hediyeden aldığı mutluluğu ifade edebilir.

Kişiye özel puzzleları sevdiğiniz kişiye hediye ederek sevginizi en anlamlı şekilde kalbine yansıtabilirsiniz. Kalp şeklinde tasarladığınız puzzle’a; sevdiğiniz anısı olan bir fotoğrafı bastırarak güzel bir sürpriz yapılabilir. Puzzle’ın şekli ve üzerine bastırılacak olan fotoğrafın kişinin dileğine kalmış bir şekilde tasarlanabilir. Bu zevk veren başından ayrılmanıza izin vermeyen oyunu arkadaş çevrenizle beraber tamamlayarak vakit geçirebilirsiniz. Oyun bittiğinde bu başarınızı simgelemek için tamamlanan puzzle’ı tekrar oynamayıp saklamak da sizin tercihinize bağlı.

İsteğe bağlı olarak tasarladığınız puzzle’ı çerçeveletip hediye edebilirsiniz. Böylece sevdiğiniz kişi bu farklı dekorasyondaki parçayı boş bir duvarına asarak veya masa üstünde sergileyebilir. Her baktığında sizi hatırlamasını sağlayacak bu hediye çok anlam ifade edecektir.

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/05/Kişiye-Özel-Puzzle.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/05/Kişiye-Özel-Puzzle-300x300.jpgadminGenelHaberlerKişiye ÖzelYeni Ürünlerkişiye özel,kişiye özel hediye,kişiye özel puzzle
  Sevdiklerimize özel günlerinde onların yüzünü güldürecek hediyeler almak isteriz. Mağaza mağaza gezseniz de aradığı hediyeyi bulamayanlardan mısınız? Kişiye özel hediye seçenekleri arasında eğer aradığınız eğlenceli ve kafa dağıtmaya yarayan bir hediye özelliğine sahipse ona oyun almayı tercih edebilirsiniz. Zekâ oyunları gibi dikkat isteyen ve oyuna başladığınızda ayrılmak istemeyip sizi...