kisiye-ozel-not-defteri-1200x628

 

Bugün başlayan %50 İndirimli Kişiye Özel Not Defteri kampanyamızı kaçırmayın. 9,5 X 14,5 cm ebatlarında, birinci hamur çizgili yapraklı, cilt bezi kapaklı, kartvizit ve kredi kartı cepli, kapağı lastik tutuculu, kişiye özel baskısı dahil fiyatı 19,90 TL yerine 9,90 TL’ye düştü.
İster sevdiğin bir resim ya da şekli, ister özel logonuzu, ister isminizi ister hepsini birlikte bastırın. Kişiye Özel defterini kendin tasarla, hemen sipariş ver.

 

Kişiye özel not defterini, uygun ebatları sayesinde hem cebinizde hem de çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlarda kapağını üzerinde yer alan lastik ile tutturarak kapağın açılmasını engelleyebilirsiniz. Arka kapak içinde bulunan, kapağa yapışık zarf şeklindeki cebi içinde kartvizitlerinizi hatta dilerseniz kredi kartlarınızı ve paranızı dahi taşıyabilirsiniz. Kapağına dilediğiniz resim ya da şekli bastırabileceğiniz gibi sadece isminizi ya da firma logonuzu bastırabilirsiniz.

defterarkadekupe

Normal şartlarda bu özelliklerde bir defteri herhangi bir krtasiyeden bu fiyata bulamazsınız. Gerçek bir fırsat ile karşıya karşıyasınız. Böyle bir ürüne ihtiyacınız varsa, mutlaka bir göz atıp değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Normalde satış fiyatı 19.90 TL olan defer bu kamanya ile sadece 9,90 TL’ye satılıyor. Bu ürünü hemen satın almak için tıklayın.

Bu kampanya 11 Kasım tarihine kadar geçerli.

defter-iç-dekupe

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/11/kisiye-ozel-not-defteri-1200x628-1024x536.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/11/kisiye-ozel-not-defteri-1200x628-300x300.jpgadminGenelHaberlerKişiye ÖzelYeni Ürünlerbu mudur budur,bumudurbudur,bumudurbudurcom,fırsat,indirimli kişiye özel ürün,kampanya,kişiye özel,kişiye özel defter,kişiye özel hediye,kişiye özel not defteri,Sevgiliye hediye
  Bugün başlayan %50 İndirimli Kişiye Özel Not Defteri kampanyamızı kaçırmayın. 9,5 X 14,5 cm ebatlarında, birinci hamur çizgili yapraklı, cilt bezi kapaklı, kartvizit ve kredi kartı cepli, kapağı lastik tutuculu, kişiye özel baskısı dahil fiyatı 19,90 TL yerine 9,90 TL'ye düştü. İster sevdiğin bir resim ya da şekli, ister özel logonuzu,...