????????????????

 

Kişiye özel kupalar, son dönemlerde farklılık arayan ve aldıklarını hediyelerde farkını ortaya koymak isteyen kişilerin odak noktasında. Kupayı kullanacak kişinin her daim yanında olabilecek ürünlerden biri olan bu kupaları çay, kahve, soğuk meşrubatlar gibi pek çok içecek çeşidinde rahatlıkla kullanabilecek olması bu ürünü tercih sebebi yaparken, içilen her yudumda sevdiklerinize sizi anımsatacağı için de çok özel bir hediye.

Birbirinden farklı kişiye özel hediye modelleri arasından sıyrılarak kendine farklı ve değişilmez bir yer edinen bu kupaların üzerine dilerseniz sevdikleriniz ile sizin yaşadığınız en güzel anlardan birinde çekildiğiniz en anlamlı fotoğrafınızı, dilerseniz çeşitli çizim ve karikatür özelliğindeki resimleri, eğer benim için sözler daha anlamlı diyorsanız sevdikleriniz için söylemek istediğiniz güzel sözleri resmedebilirsiniz. Aynı zamanda şirket logo ve amblemlerinin de resmedilebileceği bu ürünler reklam amaçlı da kullanılabilmektedir. Son derece kaliteli ve çık kişiye özel kupalar satan bumudurbudur.com’da fiyatlar da oldukça makul. 1 adet kişiye özel kupa fiyatı 12,50 TL.

Sevdiklerinizin yüzlerinde meydana getireceğiniz en özel gülümsemeleri neşeli kahkahalara çevirebilmeniz için size yardımcı olan sitemiz bumudurbudur.com sayesinde özel anlarınız daha özel, sevdikleriniz daha mutlu olacak. Onları ne kadar çok önemsediğinizi ve sevdiğinizi gösterebilmek için en ideal ürünlerden biri olan bu kişiye özel resim baskılı kupa modellerinin sahibi olabilmek için yapmanız gereken tek şey ise evinizde konforla otururken hangi model ve renkteki ürünü satın alacağınıza karar verip, sitemizin kişiye özel kupa tasarla modülünü kullanmak olacak.

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2016/05/kisiye-ozel-kupa-bumudurbudur-y.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2016/05/kisiye-ozel-kupa-bumudurbudur-y-300x300.jpgadminGenelHaberlerKişiye ÖzelYeni Ürünlerkişiye özel hediye,kişiye özel kupa,kişiye özel resimli kupa
  Kişiye özel kupalar, son dönemlerde farklılık arayan ve aldıklarını hediyelerde farkını ortaya koymak isteyen kişilerin odak noktasında. Kupayı kullanacak kişinin her daim yanında olabilecek ürünlerden biri olan bu kupaları çay, kahve, soğuk meşrubatlar gibi pek çok içecek çeşidinde rahatlıkla kullanabilecek olması bu ürünü tercih sebebi yaparken, içilen her yudumda...