sana-cizim-olsun-manset

 

Sanakapakolsun.com, bugünden itibaren yepyeni bir hizmete başlıyor. Telefon kapağınızın üzerine, sadece size özel olarak çizilen karikatürünüzü hazırlayarak kapaklarınızı süslüyor. 141 farklı telefon ve tablet modeli için kişiye özel kapak üreten sanakapakolsun.com, fotoğraf, yazı, şekil gibi baskıların yanı sıra  kullanıcılarından gelen talep üzerine, müşterilerin karikatürize edilmiş resimlerini hazırlayarak, onların istediği şekillerde telefon kılıfı üretmeye başlıyor.

Bu üründen yararlanmak için; www.sanakapakolsun.com web sitesi, KENDİN TASARLA bölümünde yer alan, Marka Seçin ve Model Seçin menülerinden ÇİZİM KAPAKLARI seçmeniz gerekiyor. Daha sonra karşınıza çıkan menüden, telefonunuzun rengine göre kapağınızın rengini seçmeniz gerekiyor. Yeni açılan pencerede, karükatür çiziminizin yapılmasını istediğiniz fotoğrafınızı yükleyerek siparişinizi tamamlayabiliyorsunuz. Sipariş formunuzda, telefon marka ve modelinizi tam olarak belirtmeniz gerekiyor. Ayrıca karikatür çiziminizde kullanılmasını istediğiniz forma renklerini de belirtmenizde fayda var. Çizim siparişler kişiye özel olarak üretildiği için kapıda ödeme seçeneği ve ürün iadesi bulunmuyor. Siparişi verildikten sonra 3 gün içinde kargoya veriliyor.

Siz de kişiye özel karikatür çizim telefon kılıfı yaptırmak istiyorsanız, hemen sanakapakolsun.com sitesinden sipariş verebilirsiniz.

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/04/sana-cizim-olsun-manset-1024x534.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/04/sana-cizim-olsun-manset-300x300.jpgadminGenelHaberlerKişiye ÖzelYeni Ürünlerkarikatur cizim hediyeler,karikatur cizim kupalar,karikatur cizimli urunler,kisiye ozel cizim kiliflar,kisiye ozel karikatur,kisiye ozel karikatur cizim kilif,kisiye ozel karikatur kapak
  Sanakapakolsun.com, bugünden itibaren yepyeni bir hizmete başlıyor. Telefon kapağınızın üzerine, sadece size özel olarak çizilen karikatürünüzü hazırlayarak kapaklarınızı süslüyor. 141 farklı telefon ve tablet modeli için kişiye özel kapak üreten sanakapakolsun.com, fotoğraf, yazı, şekil gibi baskıların yanı sıra  kullanıcılarından gelen talep üzerine, müşterilerin karikatürize edilmiş resimlerini hazırlayarak, onların istediği...