Kişiye özel karikatürünüzü çiziyor, dilediğiniz ürünün üzerine baskısını yapıyoruz. Yeni bir ürün paketiyle birlikte kişiye özel karikatürünüzü çizdikten sonra 5 farklı ürün üzerine baskısını yaparak size gönderiyoruz. Kişiye özel karikatür baskılı ürün seti olarak adlandırdığımız bu özel ürün setinde, 1 adet ahşap standlı 10×10 cm taş baskı, 1 adet kupa, 1 adet tişört, 1 adet 14,5×19 cm buzdolabı magneti ve 1 adet 9×14 cm defter yer alıyor. Sadece size özel olarak çizilen kişiye özel karikatürünüz,  tüm ürünlere özel olarak uyarlanıyor ve her ürün için tek tek baskısı yapılarak hazırlanıyor. Dilerseniz baskı üzerine dilediğiniz mesaj da yazılabiliyor. Kişiye özel karikatür çizdirmek istediğinizde özelikle bir tema belirleyip siparişinizi o şekilde verebiliyorsunuz. Örneğin su altında balık adam kıyafetiyle bir kompozisyon  ya da tuttuğunuz takımın formasını giymiş top oynarken çizim yaptırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bumudurbudur.com sitesinde yer alan KENDİN TASARLA modülüne karikatürünü çizdirmek istediğiniz bir resim yüklemek ve teması hakkında bilgi vermek.

Kişiye özel karikatürlü ürün setini adlığınızda bir diğer avantajınızda kargo bedelidir. Normalde 5 farklı ürün alsanız kargo bedelini 5 kez ödeyecekken bu seti satın aldığınızda tüm ürünlere tek kolide ulaşabiliyor ve bir kere kargo bedeli ödüyorsunuz.

Sevdikleriniz için sıradışı, farklı ve biraz da eğlenceli bir hediye arıyorsanız kişiye özel karikatür seti hem etkileyici hem de zengin içeriği ile tam aradığınız ürün olabilir.

Kişiye özel karikatürünü çizdirmek istediğiniz resmin mutlaka çok net ve sizi çok iyi tanımlayan ve mümkün olduğunca cepheden çekilmiş bir fotoğraf olması önemlidir.

 

adminGenelHaberlerKişiye ÖzelYeni Ürünlerkarikatür,kisiye ozel karikatur,kişiye özel karikatürlü defter,kişiye özel karikatürlü kupa,kisiye ozel karikaturlu tas baski,kişiye özel karikatürlü tişört
Kişiye özel karikatürünüzü çiziyor, dilediğiniz ürünün üzerine baskısını yapıyoruz. Yeni bir ürün paketiyle birlikte kişiye özel karikatürünüzü çizdikten sonra 5 farklı ürün üzerine baskısını yaparak size gönderiyoruz. Kişiye özel karikatür baskılı ürün seti olarak adlandırdığımız bu özel ürün setinde, 1 adet ahşap standlı 10x10 cm taş baskı, 1 adet...