kisiye-ozel-powerbank-bumudurbudur

 

Bumudurbudur.com’da 49,90 TL’ye satılmakta olan 4.000 mAh gücünde Powerbank, kısa bir süre için, 8 Aralık tarihine kadar 24,90 TL fiyatla satılıyor. Üstelik üzerine bastırmak istediğiniz size özel görsel, yazı, amblem v.s. ücreti de bu fiyata dahil.

Hepimizin elinden düşürmediği cep telefonlarımızın şarjı bazen olmadık yerde bitiveriyor. Yanınızda böyle bir powerbank varsa çok şanslısınız demektir. Bu ürünün en önemli özelliklerinden biri, kullanışlı ve uzun şarj kablosu, hem İOS hem de Android telefonları şarj edebilen çift çıkışa sahip. Yani telefonunuz ister bir Apple olsun ya da Samsung, bu ürünle cihazınızı şarj edebiliyorsunuz.

Powerbankımız 4.000 mAh kapasiteli. yan diyelim 3.000 mAh batarya kapasiteli bir telefonunuz varsa, bu powerbank ile cihazınızı tamamen doldurmanız mümkün. Powerbankın çıkış gücü 1 mAh.

Kişiye özel powerbank üzerine dilediğiniz gibi resim, yazı ya da amblem şekil ekleyebilir, kendi tasarımınızı kendiniz yapabilirsiniz. bumudurbudur.com sitesinde bulunan KENDİN TASARLA tasarım modülünü kullanarak kendi resimli powerbankınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Tasarım modülünden, Facebook ve Instagram sosyal medya hesaplarınıza direkt bağlanıp kendi hesaplarınızdan kendinize ait görselleri direkt ekleyebilirsiniz.

Bu fırsatı kaşırmamak ve kişiye özel powerbank indirim fırsatından yararlanmak için acele edin.

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/12/kisiye-ozel-powerbank-bumudurbudur-1024x536.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/12/kisiye-ozel-powerbank-bumudurbudur-300x300.jpgadminGenelHaberlerKişiye ÖzelYeni Ürünlerbumudurbudur,fırsat budur,kişiye özel,kişiye özel hediye,kişiye özel powerbank,kişiye özel powerbank tasarla
  Bumudurbudur.com'da 49,90 TL'ye satılmakta olan 4.000 mAh gücünde Powerbank, kısa bir süre için, 8 Aralık tarihine kadar 24,90 TL fiyatla satılıyor. Üstelik üzerine bastırmak istediğiniz size özel görsel, yazı, amblem v.s. ücreti de bu fiyata dahil. Hepimizin elinden düşürmediği cep telefonlarımızın şarjı bazen olmadık yerde bitiveriyor. Yanınızda böyle bir powerbank...