????????????????????????????????????????

 

Gün geçmiyor ki yeni bir telefon çıkmasın. Eskiden sene de 1-2 tane yeni model çıkar. Belli bir süre satılır, sonra yepyeni bir ürün gelir, yeni ürünle birlikte son derece radikal değişiklikler yapılır, yepyeni özellikler eklenirdi. Artık yeni model çıkartma sıklığı neredeyse günlerle ölçülür oldu. Örneğin, kamera çözünürlüğü 8 mega pixel’den 8,2 mega pixel’e çıkıyor al sana yeni ürün. Bir özellik eksik bir özellik fazla, al sana yeni ürün. Bunun en büyük nedeni, pazarda oluşan ihtiyaçların çeşitliliği, son derece farklı demografilerin pazarda alım gücüne ulaşması olarak gözleniyor. Tabii ki global markaların yoğun olarak rekabet ettiği global pazarlardan bahsediyoruz. Ükemiz de senelik 10 milyon adedin üzerinde cihaz satış adediyle, tüm üreticiler için ciddi bir Pazar haline geliş durumda.

Son olarak en hızlı yeni ürün çıkartan marakalardan biri olan Samsung; Samsung Galaxy E5 ve Samsung Galaxy E7 modelleri olmak üzere 2 yeni ürünü pazara sundu. Tabii ki her zaman olduğu gibi Samsung Galaxy E5 için telefon kılıfı, Samsung Galaxy E7 için telefon kılıfı, kişiye özel Samsung Galaxy E5 telefon kılıfı ve kişiye özel Samsung Galaxy E7 telefon kılıfı www.sanakapakolsun.com internet sitesinde herkesten önce size sunuluyor.

Sanakapakolsun.com’da kendi telefon kılıfınız için kendi kapağınızı tasarlayabiliyorsunuz. Bu günlerde devam etmekte olan hediyeli kampanya ile, her bir kapakla birlikte dokunmatik kalem ve ekran koruyucu jelatin hediyenizi de alabiliyorsunuz.

Kendi galaxy e5 telefon kapağını tasarlamak, kendi galaxy e7 telefon kapağını tasarlamak için hemen tıklayın.

Kendin Tasarla Göster Tarzını Sanakapakolsun…

Samsung Galaxy E5 kılıfı tasarla, Samsung Galaxy E7 kılıfı tasarla

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/03/yeni-model-kiliflar-sanakapakolsun-650x350-26.03-1024x552.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/03/yeni-model-kiliflar-sanakapakolsun-650x350-26.03-300x300.jpgadminGenelHaberlerKişiye ÖzelYeni Ürünlerkişiye özel,kişiye özel hediye,samsung galaxy e5,samsung galaxy e5 için kendi kılıfını tasarla,samsung galaxy e5 kişiye özel kapak,samsung galaxy e5 kılıfı,samsung galaxy e7,samsung galaxy e7 için kendi kılıfını tasarla,samsung galaxy e7 kişiye özel kapak,samsung galaxy e7 kılıfı,telefon kılıfı,Telefon kılıfları
  Gün geçmiyor ki yeni bir telefon çıkmasın. Eskiden sene de 1-2 tane yeni model çıkar. Belli bir süre satılır, sonra yepyeni bir ürün gelir, yeni ürünle birlikte son derece radikal değişiklikler yapılır, yepyeni özellikler eklenirdi. Artık yeni model çıkartma sıklığı neredeyse günlerle ölçülür oldu. Örneğin, kamera çözünürlüğü 8 mega...