İstanbul desenli bez çantalar bumudurbudur

Çevre dostu yeni kanunların uygulanmaya başlamasıyla birlikte bu yıl sonunda (2018 sonu) naylon poşet kullanımı yasaklanacak. Market ve benzeri yerlerden yapılan alışverişlerde çok yoğun kullanılan naylon poşetler artık hayatımızdan çıkacak. Bunların yerine bez çanta, hazır çanta, file, kağıt poşet, kese kağıdı gibi ürünler alışverişlerde kullanılacak. Kişiye özel bez çanta olarak  bumudurbudur.com sitesinde satılmakta olan ürünler, ister tek olarak ister adetli olarak satılmakta ve tam olarak doğa dostu ve yeni kanunla birlikte en yaygın şekilde kullanılacak ürünlerin başında geliyor. Her alışveriş için uygun bu çantalara üstelik dilediğiniz görseli bastırmanız da mümkün. Kendi kullanımınız için tek bir adat düşünebileceğiniz gibi, firmanız için de rahatlıkla satmak ya da promosyon amaçlı dağıtmak için düşünebilirsiniz. Gene bumudubrudur.com sitesinde yer alan bez çanta kategorisinde, bez çanta üzerine yapılan farklı baskı alternatiflerine göz atabilirsiniz.

Bez çanta geri dönüşümlü olup her zaman doğa dostu olan bir üründür. Doğa dostu olmasıyla birlikte kullanışlı ve sağlıklıdır. Bez çantalar kaliteli malzemelerden yapıldığı için uzun ömürlüdür. Dış görünüşlerine yani dış cephelerine istenildiği gibi görsel, logo, yazı vs eklenebilir. Bez çantaların ambalajlarında su bazlı boya kullanılmaktadır. Ayrıca tekstil sektöründe de yapılan testlere göre zararlı olmadığı belirlenen tekstil boyaları da kullanılmaktadır. Kalın dokuması ile hiçbir şekilde iç kısmını dışarıya yansıtmayan bez çantalar istediğiniz her türlü araç ve gereçleri içerisine koyup taşıyabilirsiniz. Rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir ürün olan bez çanta her zaman dayanıklıdır. Üretim aşamalarında kullanıcıya rahatlıkla hitap edebilmesi için özel sağlığa zararı olmayan tam aksine doğa dostu olan ipliklerden üretilmektedir. Ayrıca üzerine her türlü baskı yapılabilir.

Kişiye özel ya da firmanıza, markanıza özel baskılı bez çantalar konusunda bilgi almak için bumudurbudur.com sitesindeki bez çanta kategorisini hemen ziyaret edebilirsiniz. Adetli siparişleriniz için fiyat almak istiyorsanız info@bumudurbudur.com sitesine mail atabilirsiniz.

 

Ananas desenli bez çantalar bumudurbudur

kişiye özel resim baskılı bez çanta

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2018/10/istanbul-desenli-bez-canta.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2018/10/istanbul-desenli-bez-canta-300x300.jpgadminGenelHaberlerKişiye Özelbez çanta,firma logolu bez çanta,firmalara özel bez çanta,kişiye özel bez çanta
Çevre dostu yeni kanunların uygulanmaya başlamasıyla birlikte bu yıl sonunda (2018 sonu) naylon poşet kullanımı yasaklanacak. Market ve benzeri yerlerden yapılan alışverişlerde çok yoğun kullanılan naylon poşetler artık hayatımızdan çıkacak. Bunların yerine bez çanta, hazır çanta, file, kağıt poşet, kese kağıdı gibi ürünler alışverişlerde kullanılacak. Kişiye özel bez çanta...