ipad-air-2-kisiye-ozel-kilif-sanakapakolsun-1200x630

Akıllı telefon, tablet bilgisayar derken teknoloji hayatımızın her anında artık. O kadar hızlı gelişiyor değişiyor ki sektörü, yenilikleri takip etmek dahi başlı başına bir iş. En son pazara sunulan ürünlerden biri olan Apple’ın tablet bilgisayarı ipad Air 2.

ipad Air 2 için kişiye özel tablet kapakları 6 farklı rengi ile sanakapakolsun.com’da görücüye çıkıyor. Beğendiğiniz resmi seçip, sanakapakolsun kendin tasarla tasarım modülünde seçtiğiniz kapağın üzerine ekleyebilir, dilediğiniz gibi büyütüp küçültebilirsiniz. Birden fazla fotoğraf ekleyip kolaj yapabilir, dilerseniz yazı da ekleyebilirsiniz.

İpad Air 2 kapak renkleri siyah, beyaz, kırmızı, pembe, gold ve lacivert. Dilediğiniz kapak üzerine istediğiniz resmi bastırabilirsiniz. Kapakları kendiniz için yaptırabileceğiniz gibi, sevdiklerinize kişiye özel kılıf olarak hediye de edebilirsiniz.

Sanakapakolsun, ipad Air 2 kişiye özel kılıfları sipariş geldiği gün kargoya veriyor. Stoktan hemen teslim anlayışıyla gönderilen ürünler, 1 – 2 gün içinde teslimat adresine ulaşıyor. Halen tanışmadıysanız ilk fırsatta www.sanakapakolsun.com ‘u ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

adminKişiye Özelipad air 2,ipad air 2 için kişiye özel kapak tasarla,ipad air 2 kapağı,ipad air 2 kılıfı,ipad air 2 resimli kapak,ipad air 2 resimli kılıf,kendi ipad air 3 kılıfını tasarla,kişiye özel ipad air 2 kapakları
Akıllı telefon, tablet bilgisayar derken teknoloji hayatımızın her anında artık. O kadar hızlı gelişiyor değişiyor ki sektörü, yenilikleri takip etmek dahi başlı başına bir iş. En son pazara sunulan ürünlerden biri olan Apple’ın tablet bilgisayarı ipad Air 2. ipad Air 2 için kişiye özel tablet kapakları 6 farklı rengi ile...