sanakapakolsun.com

sanakapakolsun.com

Fiat markalı ticari raç kullanıcılarının üyesi olduğu, 10 Numara Fiat takımına SanaKapakOlsun’dan bir indirim daha. Araç yaşından bağımsız, Fiat markalı herhangi bir ticari aracınız varsa bu indirimden siz de faydalanabilirsiniz. Fiat marka bir ticari aracınız var ama hala 10 numara kulübün üyesi olmadıysanız, öncelikle bu kulübe üye olmalısınız. 10 Numara üyesi olmak için, ONNUMARA yazıp birer boşluk bırakarak aracınızın ŞASİ numarasının son 8 hanesini, adınız ve soyadınız ile cep telefonunuzdan 5360’a SMS atmak. (Örn: ONNUMARA 12345678 ATA DEMİR) 10 numara Fiat ailesinin üyesi olduktan sonra, SanaKapakOlsun’dan %40 indirimli, 27,50TL’ye telefon kapağı satın almak için, KAPAK yazıp 5360’a SMS atmanız yeterli. Daha sonra size ulaşan indirim kodunu kullanarak, satın alma aşamasında 17,50 TL tutarında indirimden faydalanabilirsiniz.

Sadece 27, 50 TL ödeyerek kişiye özel ya da hazır desenli bir telefon kapağı ve ekran koruyucu filmi özel ambalajında ve ücretsiz kargo ile satın alabilirsiniz. 17,50 TL’lik indirimi dilerseniz tablet bilgisayar kılıflar ında da kullanabilir, aynı şekilde ekran koruyucu film hediyesiyle birlikte, ücretsiz kargo ile tablet kılıfı da satın alabilirsiniz.

SanaKapakOlsun sitesinde bulunan kişiye özel telefon kapak tasarım modülü ile, telefon kapağınızın üzerine dilediğiniz resmi, istediğiniz yazıyı ya da şekli, dilerseniz yol arkadaşınız FİAT Ticarinizin resmini bastırabilir, ister kendinize ya da dilediğiniz başka bir adrese herhangi bi ekstra ücret ödemeden gönderebilirsiniz. 10 Numara Kulüp ayrıcalığını SanaKapakOlsun’da yaşayabilirsiniz.

adminHaberlerKişiye Özel10 numara fiat kulübü,10 numara fiat marka avantajları,10 numara kampanya,10 numara kulüp avantajları,10 numara kulüp üyelerine özel hediye,10 numara üyelerine avantajlar,10 numara üyesi olmak için ne yapmak lazım,fiat 10 numara,fiat 10 numara kulübü,fiat 10 numara kulübüne üye olmak,fiat 10 numara kulüp avantajları,indirimli fiat 10 numara kulüp kapakları,sana kapak olsun fiat 10 numara indirimi,sanakapakolsun 10 numara kampanyası
Fiat markalı ticari raç kullanıcılarının üyesi olduğu, 10 Numara Fiat takımına SanaKapakOlsun’dan bir indirim daha. Araç yaşından bağımsız, Fiat markalı herhangi bir ticari aracınız varsa bu indirimden siz de faydalanabilirsiniz. Fiat marka bir ticari aracınız var ama hala 10 numara kulübün üyesi olmadıysanız, öncelikle bu kulübe üye olmalısınız. 10...