???????????????????????????????????????????

Akıllı telefon sahibisiniz ve telefonunuzu çok yoğun kullanıyorsanız cihazınıza çok iyi bakmanız gerekir. Kullanırken zarar görmesini isemiyorsanız, ekran yüzeyi için koruyucu film, cihazınız için koruyucu kılıf almalısınız. İyi bir telefon kılıfı aradığınız şartlara göre değişir. Hem iyi korusun hem farklı olsun diyorsanız, son dönemde adından sıkça söz ettiren yeni bir marka, SanaKapakOlsun’a bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Satışlarını sadece www.sanakapakolsun.com internet sitesinden yapan marka, 100’ün üzerinde farklı telefon ve tablet modeli için kişiye özel tablet ve telefon kılıfı sunuyor. Sistemin en büyük özelliği, site içerisinde yer alan “KENDİN TASARLA” bölümünde yer alan tasarım programıyla, seçtiğiniz kılıf üzerine kendi tasarımınızı yapmanıza imkan sağlaması.

Sistemi kullanırken, telefonunuzun kılıfını belirledikten sonra, özellikle Apple ya da Samsung gibi popüler markaların telefonları için sunulan kılıf renklerinden seçim yapabiliyorsunuz. Renk seçenekleri arasında; siyah ve beyaz kılıfların yanı sıra, kırmızı, sarı, yavru ağzı gibi sıcak renkler ya da mavi, yeşil, lacivert gibi daha ağır renkler yer alıyor. Ayrıca bazı modeller için gold renkli kapaklar da müşterilerin tercihine sunuluyor. Kapak renginizi de belirledikten sonra, telefon kılıfınızın üzerinde yer almasını istediğiniz görsele sıra geliyor. Tasarım modülünde tamamen kendi fotoğraflarınızı yükleyebilridğiniz gibi dilerseniz farklı yazı ve şekilleri de tasarımınızda kullanabiliyorsunuz. Örneğin sevdiğiniz biri için hediye olarak kişiye özel telefon kılıfı hazırlıyorsanız, yüklediğiniz fotoğrafın bir kenarına, tasarım modülünde mevcut kalp ya da çiçek gibi hazır görsellerden ekleyebiliyorsunuz. Sistem, tasarımınızı yaparken birden fazla resim kullanmanıza da müsaade ediyor. Kullandığınız görselleri küçültüp büyütebiliyor, istediğiniz yöne döndürebiliyor, kapak üzerinde dilediğiniz gibi konumlandırabiliyorsunuz.

Kılıf tasarımınızı tamamladığınızda, siparişi tamamlamak için, kredi kartı, banka havalesi ya da kapıda ödeme seçeneklerinden herhangi biriyle ödemenizi tamamlamanız mümkün. Sanakapakolsun.com e-ticaret sitesinin, pek çok internet sitesine göre en önemli avantajlarından biri, siparişlerini çok hızlı bir şekilde müşterilerine teslim etmesi. Firma, hafta içi günlerde belirli bir saate kadar tamamlanan siparişleri aynı gün kargoya veriyor. Siparişler MNG kargo tarafından Türkiye’nin her bölgesine çoğunlukla 1 gün içinde ulaştırılıyor. Firma özellikle teslimat hızı konusunda müşterilerinin övgüsünü topluyor.

Kişiye özel telefon kılıfları, son dönemde git gide daha da dikkat çeken ve pek çok kişi tarafından kullanılmaya başlanan ürünler. Bu tip kılıfları insanlar genelde sevdikleri birine hediye olarak tercih ediyorlar. Böylelikle hem kişiye özel bir hediye vermiş hem de son derece kullanışlı bir ürün seçmiş oluyorlar. Özellikle Sevgililer Günü’nün de yaklaştığı şu günlerde sevdiğiniz insan için, sadece ona özel ve farklı bir hediye arıyorsanız, sanakapakolsun.com tarafından üretilen kapaklara mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

adminKişiye Özelkişiye özel hediye,kişiye özel hediye tasarla,kişiye özel kılıf,kişiye özel telefon kapağı,sevgililer günü hediyesi,Sevgiliye hediye,telefon kılıfı,Telefon kılıfları
Akıllı telefon sahibisiniz ve telefonunuzu çok yoğun kullanıyorsanız cihazınıza çok iyi bakmanız gerekir. Kullanırken zarar görmesini isemiyorsanız, ekran yüzeyi için koruyucu film, cihazınız için koruyucu kılıf almalısınız. İyi bir telefon kılıfı aradığınız şartlara göre değişir. Hem iyi korusun hem farklı olsun diyorsanız, son dönemde adından sıkça söz ettiren yeni...