Bumudurbudur’da satılmakta olan doğal taş tablo çeşitleri, ebatlarına ve kullanım alanlarına göre farklılık göstermekle birlikte temel olarak aynı prensiple üretilmektedir. 10×10 cm ebatlarında kesilmiş doğal traverten taşlar yan yana getirilerek oluşturulan baskı yüzeyi üzerine istenilen görsel UV dijital baskı tekniği ile basılarak hazırlanır. Baskı yüzeyinin ebadı istenilen ölçülere uyarlanabildiği gibi, sitede bazı standart ebatlar satışa sunulmaktadır. Doğal taş tablolar temel olarak iki çeşittir. En çok tercih edilen ürün çeşidi, doğal taşların ahşap kontra üzerine yan yana yapıştırılarak farklı ebatlarda oluşturulan tablolar üzerine yapılan baskılardır. Bu ürün çeşidi duvara tablo gibi asılabilmektedir. Tablonun arka yüzeyinde yer alan ahşap profil üzerine eklenen çelik halat ile tablonuzu istediğiniz yere kolayca asabilmeniz mümkündür.

Diğer çeşit ise gene 10×10 cm ölçülerinde ve istediğiniz ebatlarda baskısı yapılan taş tablolardır. Bu ürün grubu, duvara fayans ya da seramik döşer gibi duvara döşenebilmektedir. İstediğiniz resim, görsel ya da yazı çalışmasını doğal taşlara bastırıp duvara döşetmeniz mümkündür. Bu ürün bumudurbudur’da metre kare olarak fiyatlandırılıp satılmaktadır. Ürünü sipariş verdikten sonra duvara döşeme işini kendiniz yaptırabileceğiniz gibi, bu konuda bumudurbudur da hizmet vermektedir.

Doğal taş tablo çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgi almak ve ürün çeşitlerine göz atmak için; doğal taş tablo bumudurbudur linkini tıklayarak ilgili kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.

adminGenel
Bumudurbudur'da satılmakta olan doğal taş tablo çeşitleri, ebatlarına ve kullanım alanlarına göre farklılık göstermekle birlikte temel olarak aynı prensiple üretilmektedir. 10x10 cm ebatlarında kesilmiş doğal traverten taşlar yan yana getirilerek oluşturulan baskı yüzeyi üzerine istenilen görsel UV dijital baskı tekniği ile basılarak hazırlanır. Baskı yüzeyinin ebadı istenilen...