Çerçeveli doğal taş tablolar, gözenekli traverten taş ve limra doğal taşlar kullanılarak hazırlanıyor. Tablolar için 1 cm kalınlığında 10×10 cm, 15×15 cm ve 20×20 cm doğal taşlar kullanılıyor. Taş tablo üzerine hazır resimler basıldığı gibi kişiye özel taş tablolar üzerine de dilediğiniz görsel baskısı yapılıyor. Çerçeveli doğal taş tablolarda kullanılan dekoratif çerçevelerin renk ve şekilleri değişkenlik göstermekle birlikte 5 cm kalınlığında birinci sınıf çerçeveler kullanılıyor.

Özellikle ev ve ofis dekorasyonları için ideal bir üründür. Bu ürünleri kendi mekanlarınız için düşünebileceğiniz gibi sevdiklerinize hediye olarak ta satın almak isteyebilirsiniz. Çerçeveli doğal taş tablo koleksiyonu yeni desenler eklenerek sürekli güncelleniyor. Çerçeveli taş tablolar dışında doğal taş tablolar da oldukça etkileyici ürünlerdir. Aynı kategoride bu tip ürünleri de görüp inceleyebilirsiniz.

Bumudurbudur.com, çerçeveli doğal taş tabloları Türkiye’nin her noktasına gönderiyor. Doğal taş tablo ve diğer ürün çeşitleri için web bumudurbudur.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2019/12/Zeugma-cingene-kiz-desenli-Cerceveli-Tas-tablo-35x35-cm-SM.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2019/12/Zeugma-cingene-kiz-desenli-Cerceveli-Tas-tablo-35x35-cm-SM-300x300.jpgadminHaberlerKişiye ÖzelYeni Ürünler
Çerçeveli doğal taş tablolar, gözenekli traverten taş ve limra doğal taşlar kullanılarak hazırlanıyor. Tablolar için 1 cm kalınlığında 10x10 cm, 15x15 cm ve 20x20 cm doğal taşlar kullanılıyor. Taş tablo üzerine hazır resimler basıldığı gibi kişiye özel taş tablolar üzerine de dilediğiniz görsel baskısı yapılıyor. Çerçeveli doğal taş...