Cep Telefonlarında Geçmişin İzleri

Zaman ne kadar değişse değişsin, teknoloji ne kadar ileri giderse gitsin, teknolojinin yeni yeni kendini göstermeye başladığı günler insanlar tarafından daha samimi bulunmaktadır. Özellikle her geçen gün farklı bir akıllı telefonun piyasaya sürüldüğünü düşünürsek bu örnekleri çoğaltmakta mümkün olabilir. Akıllı telefon piyasasına geri dönüş yaparak hayranlarını sevindiren BlackBerry uzun süredir tam dokunmatik ekran telefonlar, üzerinde çalıştığını duyurmuştu.

Eski ve sadık kullanıcılarının Kanadalı telefon üreticisinden isteği ise Blackberry’nin sabit kalmış çizgilerinin dışına çıkılmaması gerektiğiydi. Hal böyle olunca BlackBerry piyasaya sürdüğü pek çok telefonunda qwerty klavyeye yer verirken, kutu içeriğinde bulunan telefon kılıfları seçeneklerine de sadık kalmayı tercih etti.

Fakat kullanıcıların isteği bununla da sınırlı değildi. Onlar BlackBerry’den Classic modelini üretmelerini istiyorlardı. Bu durumda da hem eski izler taşıyan, kaliteli gövdeye sahip bir telefon ortaya çıkarılırken aynı zamanda yeni teknoloji bir cihazın da tanıtımı yapılmış olacaktı.

Bu şekilde tanıtımın yapılmasının ardından satış rakamlarının ne olduğu henüz bilinmiyor olmasına karşın, artan talep ve seçeneklerin daha da ön plana çıkacağına da kesin gözüyle bakılmaktadır. Bir diğer özellik ise kutunun içerisinde bulunan en sağlam telefon kılıfları da sahiplerine ulaştırılmasıdır. Umarız ki BlackBerry bu cihazları ile birlikte hem kaliteyi bozmaz. Hem de eski ve alışık olduğumuz BlackBerry güzelliğini bir arada yansıtmayı başaracaktır. Bu bakımdan önemli bir yenilik olarak ön plana çıkması amaçlanmaktadır.

adminKişiye Özeltelefon kapağı,telefon kapakları,telefon kılıfı,Telefon kılıfları
Zaman ne kadar değişse değişsin, teknoloji ne kadar ileri giderse gitsin, teknolojinin yeni yeni kendini göstermeye başladığı günler insanlar tarafından daha samimi bulunmaktadır. Özellikle her geçen gün farklı bir akıllı telefonun piyasaya sürüldüğünü düşünürsek bu örnekleri çoğaltmakta mümkün olabilir. Akıllı telefon piyasasına geri dönüş yaparak hayranlarını sevindiren BlackBerry uzun...