powerbank-kampanya

 

Bumudurbudur.com hediyeli bir kampanya ile açılıyor. 50 TL ve üzeri kişiye özel hediyelik eşya satın alan herkese, 1800 mAh gücünde ve piyasa değeri 19,90 TL olan Powerbank hediye ediliyor. Powerbank tüm telefon modelleri ile uyumlu olup data kablosuyla bilikte gönderiliyor. Aynı zamanda sitede 19,90 TL’den satılmakta olan REMAX markalı powerbank, bilinen tanınan büyük süper market zincirlerinde de satılıyor. Bumudurbudur.com‘da satılmakta olan kişiye özel powerbank üzerine dilediğiniz resim, yazı ya da şekilleri bastırabilir, dilediğiniz tasarımları ekleyebilirsiniz.

Hediye olarak verilmekte olan powerbank, bumudurbudur.com görsel baskılı olarak gönderiliyor. Kutusunun içinden hem şarj etmek hem de powerbank’ı şarj etmeye yarayan kablosu da çıkıyor.

Kişiye özel hediye konusunda farklı alternatifler sunan bumudurbudur.com, açılış dönemi için son kullanıcılara farklı bir şekilde merhaba diyor. Stoklarla sınırlı kampanyadan ekim ayı boyunca faydalanabilirsiniz. Sonra geç kalmamak için elinizi çabuk tutun.

50 TL ve üzeri alışverişlerinizde  20 TL’lik POWERBANK HEDİYE.

Çeşitli kişiye özel hediyelik eşyalar konusunda birbirinden farklı alternatifler sunan bumudurbudur.com, site içerisinde yer alan KENDİN TASARLA modülü ile, kişiye özel hediyelik eşyaları tasarlamanıza, dilediğiniz resim, yazı ya da şekilleri eklemenize, dilerseniz sosyal medya hesaplarınızla bağlanarak, hesaplarınızda yayınladığınız değişik görselleri kullanmanıza da olanak sağlamaktadır.

Hediyeli kampanyamızı kaçırmayın.

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/10/powerbank-kampanya.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2015/10/powerbank-kampanya-300x200.jpgadminGenelHaberlerKişiye ÖzelYeni Ürünleravantaj,bumudurbudur,bumudurbudur.com,fırsat,fırsat kampanyası,hediye,hediyeli kampanya,kampanya,kişiye özel,kişiye özel powerbank,kişiye özel ürünlerde fırsat
  Bumudurbudur.com hediyeli bir kampanya ile açılıyor. 50 TL ve üzeri kişiye özel hediyelik eşya satın alan herkese, 1800 mAh gücünde ve piyasa değeri 19,90 TL olan Powerbank hediye ediliyor. Powerbank tüm telefon modelleri ile uyumlu olup data kablosuyla bilikte gönderiliyor. Aynı zamanda sitede 19,90 TL'den satılmakta olan REMAX markalı...