Cep telefonu hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldu. Sadece telefonla konuşmanın dışında, internete bağlanarak, mailleri kontrol etmek, sosyal medya hesaplarına erişim sağlamak, fotoğraf çekmek, film izlemek, günlük ajandamızı takip etmek, hatırlatma notları almak, oyun oynamak, navigasyon ile yol bulmak ve daha bunun gibi sayabileceğimiz pek çok uygulama ve özellik için cep telefonları hayatımızın vazgeçilmez birer parçası…

Hal böyle olunca cep telefonları sürekli hepimizin elinde, yanında adeta bir organımız gibi. Bu kadar çok haşır neşir olduğumuz bu akıllı cihazın enerjisini verimli kullanmak ve yanımızda bulunduğu sürece sürekli çalışır vaziyette kalmasını sağlamak ta adeta hayat-mebat meselesi haline geldi. Pek çok cep telefonu günlük beli bir kullanım için yeterli olacak şekilde yüksek kapasiteli bataryalar ile üretildiği gibi, hemen hemen çıkan her yeni cihazla birlikte bu bataryaların gücü de artarak üretim yapılıyor. Bununla birlikte pek çok kişinin en büyük sorunu cep telefonlarının bataryasının tam gün yeteli olmaması.

İşte bu durum için de adeta hayat kurtarıcı bir cihaz olan powerbanklar üretildi. Powerbank seyyar şarj cihazıdır ve cep telefonunuzun bataryasını dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde şarj edebilmenizi sağlar. Powerbank ile cep telefonunuzu yürürken bile şarj edebilirsiniz. Bumudurbudur.com’da satılmakta olan powerbank çeşitleri içinde yer alan 10 bin mAh gücünde powerbank ile aynı anda iki farklı cihazı şarj edebiliyorsunuz. Powerbank çıkışlarından piri hızlı şarj özelliğine sahip olup, cep telefonunuzun hızlı şarj özelliği varsa cihazınızı hızlı bir şekilde şarj etmenizi sağlıyor. Bumudurbudur.com’dan satın alacağınız şarj cihazı üzerine dilediğiniz görsel, yazı ve şekli bastırabilmeniz de mümkün. Sadece bumudurbudur.com sitesinde yer alan kendin tasarla modülünü kullanarak powerbank üzerine bastırmak istediğiniz tasarımları kendiniz hazırlayabiliyorsunuz.

Kişiye özel powerbank tasarlamak ve hemen sipariş vermek için bumudurbudur.com sitesine göz atmanızı tavsiye ederiz. Sevgililer Günü yaklaşırken, sevdiğiniz kişiye hediye edebileceğiniz en işlevsel ve enerji dolu hediye powerbank olabilir.

adminGenelHaberlerKişiye ÖzelYeni Ürünlerkişiye özel powerbank,sevgililer günü hediyesi,Sevgiliye hediye
Cep telefonu hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldu. Sadece telefonla konuşmanın dışında, internete bağlanarak, mailleri kontrol etmek, sosyal medya hesaplarına erişim sağlamak, fotoğraf çekmek, film izlemek, günlük ajandamızı takip etmek, hatırlatma notları almak, oyun oynamak, navigasyon ile yol bulmak ve daha bunun gibi sayabileceğimiz pek çok uygulama ve özellik için...