Serhat şehrimiz Ardahan Türkiye’nin kuzey doğu bölgesinde yer alan en uç şehrimiz. Soğuk havası, Çıldır Gölü, Atatürk tepesi meşhur. Ayrıca Ani harabeleri de Ardahan’da. Ardahan’ı gezdiniz, dolaştınız, beğendiniz sevdiklerinize Ardahan’dan satın alıp hediye olarak götürebileceğiniz güzel bir Ardahan buzdolabı magneti buldunuz mu ya da almaya fırsatınız oldu mu ? Türkiye’nin 81 ili ve en çok tanınan bilinen ilçelerinin en güzel yerleri, tarihi ve doğal güzelliklerinin yer aldığı şehir magnetleri kolleksiyonu sadece bumudurbudur.com’da.

Ardahan Şehir magnetlerinin yanı sıra diğer illerin şehir magnetlerini, Ardahan’ın komşusu Kars’ın, Iğdır’ın şehir magnetlerini de bumudurbudur.com’da bulabilmeniz mümkün. Şehir magnetleri 9×6 cm ebatlarında yaklaşık 4mm kalınlığında doğal taş duvar görünümlü sert plastik malzeme üzerine UV dijital baskı ile yüksek çözünürlükte basılıyor. Arkasında 1mm kalınlığında natürel plastik bulunuyor, buzdolabı kapağı gibi metal yüzeylere sıkı bir şekilde tutunabilmesini sağlıyor. Şehir magnetlerinin perakende tek tek alabileceğiniz gibi toptan olarak ta bumudurbudur.com’dan satın alabilirsiniz. Dilerseniz 81 il serisi şehir magnetlerini de bumudurbudur.com’dan satın alabilirsiniz.

Bumudurbudur.com, şehir magnetlerinin üretimini kendi bünyesinde gerçekleştiriyor. Türkiye’nin her noktasına ve yurtdışına da gönderiyor.

Ardahan magnet,Ardahan buzdolabı magnetleri, Ardahan şehir magnetleri, Ardahan hediyelik magnet, Ardahan city magnets, Ardahan toptan magnet
adminGenelHaberlerYeni Ürünler
Serhat şehrimiz Ardahan Türkiye'nin kuzey doğu bölgesinde yer alan en uç şehrimiz. Soğuk havası, Çıldır Gölü, Atatürk tepesi meşhur. Ayrıca Ani harabeleri de Ardahan'da. Ardahan'ı gezdiniz, dolaştınız, beğendiniz sevdiklerinize Ardahan'dan satın alıp hediye olarak götürebileceğiniz güzel bir Ardahan buzdolabı magneti buldunuz mu ya da almaya fırsatınız oldu mu...