Bu günlere getirerek üzerlerimizde sonsuz emekleri bulunan annelerimizin anneler günü hediyesi olarak ne alsak onların fedakarlıklarının yanında değersiz kalır. Aslında 13 mayıs pazar günü ellerini öpüp, “Anneler Günün Kutlu Olsun Canım Anneciğim…” destek bile mutlu olacaklarından eminiz. Çünkü annelerimizin en değerli varlıkları evlatları. Ama yine de 1 yılda sadece 1 gün kutladığımız bu güzel günde annelerimize çok daha fazlasını yapmak ve bütçemiz doğrultusunda en güzel anneler günü hediyesini vermek isteriz.

Bu günlerde herkes annesine hediye almak için internette, alışveriş merkezlerinde, sosyal medyada kısacası her yerde annemize bir hediye almak için araştırıp duruyoruz. Ancak anneler günü ne zaman nerede nasıl çıktığını bilmiyoruz. Bunun ise çok güzel bir tarihi var.

“Asıl mesleği öğretmenlik olan 1864 doğumlu Anna Jarvis, 1902 yılında babası ölünce annesi ile beraber ABD’de, Philadelphia’da yaşamaya ve çalışmaya başladı. Üç yıl sonra 9 Mayıs 1905’de de annesini kaybetti. Sürekli annesi ile beraber yaşamasına rağmen öldükten sonra “Ona hayatta iken gerekli ilgiyi gösteremediği”ne inanıyor ve bunun ezikliğini duyuyordu. İki sene sonra Mayıs’ın ikinci pazarında, annesinin ölüm yıldönümünde arkadaşlarını evine çağırdı ve bu günü anneler günü olarak ülke çapında kutlanması fikrini ilk onlara açtı. Fikir kabul gördü, anneler memnun kaldı, babalar itiraz etmedi, Amerika’nın önde gelen bir giysi tüccarı da finansal desteği sağladı. Bununla birlikte anneler günü başlamış oldu.”

O günden sonra insanlar annelerine hediyelerini verdi ve sevgilerini gösterdiler. Günümüzde de hala anneler günü  her sene mayıs ayının ikinci pazar günü olarak kutlanıyor. Ancak pek çok insan annelerine ne hediye alacaklarını bilmiyorlar bunun için bumudurbudur.com adresinde birbirinden özel ve güzel hediyeler satışta. Bumudurbudur.com’daki birkaç ürünü size tavsiye edeceğiz.

Yapboz: yapboz üzerine bumudurbudur.com adresinde kendin tasarla modülünü kullanarak istediğiniz her hangi bir görseli kendi istediğiniz şekilde düzleyip yatırabiliyorsunuz.

T-shirt: t-shirt üzerine de sitedeki her ürüne yapılabildiği gibi yazı ve görseli istediğiniz gibi konumlandırarak hediye edebilirsiniz.

Kupa – sihirli kupa : kupa üzerine gönderdiğiniz görseli karikatürleştirip baskı yaptıabilirsiniz.

Daha fazla ürünü bumdurubudur.com adresinden bulabilir ve canlı destek ile görüşerek istediğiniz har hangi bir soruya anında karşılık alabilirsiniz.bumudurubur.com

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2018/05/anneye-hediye-bez-canta-3-1000x1000-2.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2018/05/anneye-hediye-bez-canta-3-1000x1000-2-300x300.jpgadminGenelHaberlerKişiye ÖzelYeni Ürünleranneler günü hediyesi,anneye hediye,kişiye özel anneler günü hediyesi,kişiye özel hediye
Bu günlere getirerek üzerlerimizde sonsuz emekleri bulunan annelerimizin anneler günü hediyesi olarak ne alsak onların fedakarlıklarının yanında değersiz kalır. Aslında 13 mayıs pazar günü ellerini öpüp, 'Anneler Günün Kutlu Olsun Canım Anneciğim...' destek bile mutlu olacaklarından eminiz. Çünkü annelerimizin en değerli varlıkları evlatları. Ama yine de 1 yılda sadece...