Akıllı Telefonlarda Hangi Oyunları Oynadık

Toplu taşıma araçlarında, eskiden daha çok kitap ve gazete gibi mecmualar okunurken günümüzde bunların yerini akıllı telefonların aldığını söyleyebiliriz. Ülkemizi de içine alacak şekilde yapılan araştırmalar sonucunda, özellikle metrolarda en çok oynanan oyunlar açıklandı. İlk tercihi ise, tek elle oynanabilen oyunların aldığını söylemek mümkün…

Akıllı telefonlarımız, en önemli aksesuarlarımız arasında yer alırken onları korumak için telefon kılıfları seçeneklerinden yardım alıyoruz. Aynı şekilde zaman geçirmek için de telefonlarımızdan yardım alıyoruz. Hal böyle olunca en çok oynanan oyunların arasında daha çok elle oynanabilen ve ayakta bile olsa rahatlıkla oynanan oyunların ön plana çıktığını söylemek mümkün oluyor. Aynı zamanda bu oyunlar arasında sıklıkla internet bağlantısı sorunu yaşatmayan oyunlarında bulunduğu söylenebiliyor.

En çok oynanan ve tek elle rahatlıkla oynanan oyunlar listesinde ilk sırada 2048 yer alıyor. 2048 in ardından ise uzunca bir süre oynanan ve hala güncellenmesine devam edilen Subway Surfers ikinci sırada yer alıyor. Üçüncü sırada ise batak ve okey gibi daha çok bize özgü oyun seçenekleri yer alıyor. Bu oyunların hemen ardındansa, tabi ki Candy Crush yer alıyor.

En güzel telefon kılıfları ile süslediğimiz telefonlarımız artık yolculuklarımızın da vazgeçilmezi haline gelmeyi başardı. Bu oyun seçenekleri sadece toplu taşıma araçlarında karşımıza çıkmakla yetinmiyor. Aynı zamanda günlük hayatta da en sık yardım aldığımız oyunlar arasında yer alıyor. Ayrıcalıklı ve kaliteli bir şekilde oyun oynamak istediğiniz zaman bu seçeneklerden rahatlıkla yardım alabilirsiniz.

adminKişiye Özel
Toplu taşıma araçlarında, eskiden daha çok kitap ve gazete gibi mecmualar okunurken günümüzde bunların yerini akıllı telefonların aldığını söyleyebiliriz. Ülkemizi de içine alacak şekilde yapılan araştırmalar sonucunda, özellikle metrolarda en çok oynanan oyunlar açıklandı. İlk tercihi ise, tek elle oynanabilen oyunların aldığını söylemek mümkün… Akıllı telefonlarımız, en önemli aksesuarlarımız arasında...