Bumudurbudur.com’dan yepyeni bir ürün daha. Kişiye özel doğal taş üzerine baskı konusunda oldukça farklı seçenekler sunan bumudurbudur.com, özellikle, düğün, nikah, nişan, doğum, yıl dönümü ve kına gibi kutlamalar sonrasında dağıtılan kişiye özel resim baskılı taş ürünler; dekorasyonlu olarak, ahşap kutularda satmaya başlıyor. Lazer kesim ahşap malzemeden ve birbirine geçme olarak hazırlanan kutular, kişiye özel resim baskılı taş ürünleri süsleme konusunda en pratik ve doğal çözüm. Doğal taş üzerine yapılan baskıyı, doğal ahşap kutu içinde sunarak etkileyici bir hediye vermiş oluyorsunuz. Taş magnet seçeneklerinde, buzdolabı kapağı ya da metal yüzeylere yapışması için her taşın arkasında naturel magnet bulunuyor. Bununla birlikte ahşap kutuların taşlar için şövale olarak kullanılabilmesi de mümkün. Dolayısıyla en mutlu gününüzü paylaştığınız taş magnetleri, sevdiklerinizin masa üzerinde, büfesinde ya da kitaplıklarında teşhir etmesi de bu sayede mümkün oluyor.

Ahşap kutulu 5×5 cm kare taş magnet

 

Ahşap kutulu taş magnetleri tek olarak satın alabileceğiniz gibi, adetli olarak sipariş vermeniz de mümkündür. Özel lazer kesim birbirine geçmeli ahşap kutulu ve şövale özellikli, 1 cm kalınlığında, 5×5 cm ölçülerinde arkasında magneti de yer alan 50 adet taş magnet fiyatı 199,90 TL.

Yani adet fiyatı 4 TL’nin de altında olacak şekilde ahşap kutulu ve kişiye özel baskılı taş magnet satın alabiliyorsunuz.

Daha yüksek adetli toptan sipariş vermek ve özel imalat siparişleriniz için info@bumudurbudur.com mail adresi ya da whatsapp hattımız 0533 063 83 03 nolu telefondan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

https://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2018/05/sovale-ozellikli-20x20-cm-ahsap-kutulu-kisiye-ozel-baskili-dogal-tas-2-sm.jpghttps://www.banaozelolsun.com/wp-content/uploads/2018/05/sovale-ozellikli-20x20-cm-ahsap-kutulu-kisiye-ozel-baskili-dogal-tas-2-sm-300x300.jpgadminGenelHaberlerKişiye ÖzelYeni Ürünlerahşap kutulu kişiye özel taş baskı,ahşap kutulu taş magnet,kişiye özel resimli kutulu taş magnet,kutulu taş magnet,süslenmiş taş magnet
Bumudurbudur.com’dan yepyeni bir ürün daha. Kişiye özel doğal taş üzerine baskı konusunda oldukça farklı seçenekler sunan bumudurbudur.com, özellikle, düğün, nikah, nişan, doğum, yıl dönümü ve kına gibi kutlamalar sonrasında dağıtılan kişiye özel resim baskılı taş ürünler; dekorasyonlu olarak, ahşap kutularda satmaya başlıyor. Lazer kesim ahşap malzemeden ve birbirine geçme...