2015-model-telefon-kiliflari-sanakapakolsun-1500x1000

Sanakapakolsun.com,  yeni yıla yeni modellerle başlıyor. 2014’te satışına başlanan ancak bir türlü kişiye özel kılıf seçenekleri arasına koyamadığımız Casper Via V5 ve Casper Via V8 telefonları için kişiye özel telefon kılıfları, artık satışta. Kendin Tasarla modülünü kullanarak, sadece sana özel caper via V5 kişiye özel telefon kılıfını, caper via V8 kişiye özel telefon kılıfını, hemen tasarlayabilirsiniz.

Ayrıca Samsung Tarafından yeni çıkarılan Samsung Galaxy A3 ve Samsung Galaxy A5 telefonlar için kişiye özel telefon kılıfları da neredeyse ürün ile eş zamanlı, kişiye özel kılıflar portföyümüze girdi. Bu modellerden herhangi birini aldıysanız, kişiye özel telefon kılıfınızı sizin için hemen hazırlayabiliriz

Huawei Ascend G7 için kişiye özel telefon kılıfları da Sanakapakolsun.com portföyüne eklendi. Huawei’nin en yeni modellerinde,n Ascend G7 için kişiye özel telefon kılıfları da sanakapakolsun.com’da.

General Mobile Discovery 2 Mini için kişiye özel telefon kılıfınızı, hemen tasarlamaya başlayabilirsiniz.  Sanakapakolsun.com tasarım modülünün en önemli özelliği, kendi tasarımınızı istediğiniz gibi yapmanıza olanak sağlamasıdır.

Son olarak Blackberry Z10 Kişiye özel telefon kılıfları da artık sanakapakolsun.com tasarım modülünde hazırlanabiliyor.

En son eklenen telefon modelleriyle birlikte, sanakapakolsun.com sitesinde, kişiye özel kılıf yapılabilen telefon ve tablet modellerinin sayısı toplam 117 farklı modele ulaştı. Tüm model listesini görmek için, https://www.sanakapakolsun.com/haber-detay.asp?ID=48 linkini tıklayabilirsiniz.

Kişiye özel telefon kılıfınızı sanakapakolsun web sitesinde tasarlayabileceğiniz gibi, sanakapakolsun facebook hesabı‘nda yer alan kendin tasarla tasarım modülünü kullanarak ta yapabilirsiniz.

adminKişiye Özelblackberry z10 kişiye özel kılıf,blackberry z10 resimli kılıf,casper via v5 kişiye özel kılıf,casper via v5 kılıf,casper via v5 resimli kılıf,casper via v8 kişiye özel kılıf,casper via v8 kılıf,casper via v8 resimli kılıf,discovery 2 kişiye özel kılıf,discovery 2 mini kılıf,discovery 2 resimli kılıf,galaxy a3 kişiye özel kılıf,galaxy a3 kılıfı,galaxy a3 resimli kılıf,galaxy a5 kişiye özel kılıf,galaxy a5 kılıfı,galaxy a5 resimli kılıf,telefon kılıfı,Telefon kılıfları
Sanakapakolsun.com,  yeni yıla yeni modellerle başlıyor. 2014’te satışına başlanan ancak bir türlü kişiye özel kılıf seçenekleri arasına koyamadığımız Casper Via V5 ve Casper Via V8 telefonları için kişiye özel telefon kılıfları, artık satışta. Kendin Tasarla modülünü kullanarak, sadece sana özel caper via V5 kişiye özel telefon kılıfını, caper via...